Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Selena na ukraińskich targach InterBudExpo 2013

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2013-03-26

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – bierze udział w targach nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych InterBudExpo 2013, które odbywają się w dniach 26 – 29 marca w Kijowie. Podczas targów przedstawiciele spółki prezentują nowe produkty i rozwiązania budowlane – przede wszystkim marek Tytan Professional i Artelit.

Selena na Ukrainie oferuje szeroką gamę produktów, głównie pod markami TYTAN i ARTELIT. Są to m.in.: profesjonalne uszczelniacze i piany poliuretanowe, kleje montażowe, bitumiczne masy uszczelniające, impregnaty do drewna, kleje do drewna i parkietu oraz kleje przemysłowe. Podczas targów bliżej zaprezentowane klientom zostaną produkty z linii STYRO, w tym STYRO 753. Jest to klej poliuretanowy, który pozwala szybciej, łatwiej i skuteczniej w stosunku do tradycyjnych zapraw klejowych, zamocować styropian podczas wykonywania izolacji cieplnej. Przedstawiciele Seleny zaprezentują w Kijowie między innymi także: linię uszczelniaczy do pokryć dachowych – w tym uszczelniacz Extreme Sealant – przeznaczony do używania w warunkach dużej wilgotności, produkty do hydroizolacji fundamentów i dachów oraz kotwy chemiczne, dedykowane do zamocowań wymagających wysokich parametrów wytrzymałościowych.

Selena na ukraińskich targach InterBudExpo 2013. „Od kilku lat Selena odnotowuje dynamiczny wzrost sprzedaży na Ukrainie, a tutejszy rynek jest jednym z najszybciej rozwijających się wśród krajów w których działamy. Chcemy umacniać naszą pozycję czerpiąc z doświadczeń zgromadzonych na  innych rynkach i dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb ukraińskich klientów. Obecność na tak dużym wydarzeniu, jakim są targi InterBudExpo w Kijowie umożliwia nam bezpośrednią prezentację naszych marek – m.in. Tytana – wśród naszych obecnych i przyszłych  partnerów biznesowych oraz mediów. Ponadto chcemy wskazać Selenę Ukraine jako istotną składową Grupy Selena, tym samym utrwalając relacje z naszymi klientami i zwiększając zaufanie nowych kontrahentów”– mówi Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA, jednostki holdingowej w Grupie Selena.

Targi InterBudExpo to największe wydarzenie związane z szeroko pojętą branżą budowlaną na Ukrainie, organizowane od 1994 roku, które co roku gromadzi tysiące odwiedzających z całej Ukrainy. Selena jest obecna na tym rynku od 2004 roku i obecnie jest jednym z liderów lokalnego rynku chemii budowlanej. Od kilku lat spółka notuje istotne wzrosty sprzedaży oraz stale rozszerza swoją ofertę produktową. Siedziba ukraińskiej Seleny mieści się w Kijowie, skąd spółka prowadzi działania na terenie całego kraju. W oparciu o dobre prognozy dla regionu, Selena planuje dalszy rozwój na tym rynku.

Źródło: Selena

Więcej

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny