Aktualności

Selena na ukraińskich targach InterBudExpo 2013

26.03.2013

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – bierze udział w targach nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych InterBudExpo 2013, które odbywają się w dniach 26 – 29 marca w Kijowie. Podczas targów przedstawiciele spółki prezentują nowe produkty i rozwiązania budowlane – przede wszystkim marek Tytan Professional i Artelit.

Selena na Ukrainie oferuje szeroką gamę produktów, głównie pod markami TYTAN i ARTELIT. Są to m.in.: profesjonalne uszczelniacze i piany poliuretanowe, kleje montażowe, bitumiczne masy uszczelniające, impregnaty do drewna, kleje do drewna i parkietu oraz kleje przemysłowe. Podczas targów bliżej zaprezentowane klientom zostaną produkty z linii STYRO, w tym STYRO 753. Jest to klej poliuretanowy, który pozwala szybciej, łatwiej i skuteczniej w stosunku do tradycyjnych zapraw klejowych, zamocować styropian podczas wykonywania izolacji cieplnej. Przedstawiciele Seleny zaprezentują w Kijowie między innymi także: linię uszczelniaczy do pokryć dachowych – w tym uszczelniacz Extreme Sealant – przeznaczony do używania w warunkach dużej wilgotności, produkty do hydroizolacji fundamentów i dachów oraz kotwy chemiczne, dedykowane do zamocowań wymagających wysokich parametrów wytrzymałościowych.

Selena na ukraińskich targach InterBudExpo 2013. „Od kilku lat Selena odnotowuje dynamiczny wzrost sprzedaży na Ukrainie, a tutejszy rynek jest jednym z najszybciej rozwijających się wśród krajów w których działamy. Chcemy umacniać naszą pozycję czerpiąc z doświadczeń zgromadzonych na  innych rynkach i dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb ukraińskich klientów. Obecność na tak dużym wydarzeniu, jakim są targi InterBudExpo w Kijowie umożliwia nam bezpośrednią prezentację naszych marek – m.in. Tytana – wśród naszych obecnych i przyszłych  partnerów biznesowych oraz mediów. Ponadto chcemy wskazać Selenę Ukraine jako istotną składową Grupy Selena, tym samym utrwalając relacje z naszymi klientami i zwiększając zaufanie nowych kontrahentów”– mówi Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA, jednostki holdingowej w Grupie Selena.

Targi InterBudExpo to największe wydarzenie związane z szeroko pojętą branżą budowlaną na Ukrainie, organizowane od 1994 roku, które co roku gromadzi tysiące odwiedzających z całej Ukrainy. Selena jest obecna na tym rynku od 2004 roku i obecnie jest jednym z liderów lokalnego rynku chemii budowlanej. Od kilku lat spółka notuje istotne wzrosty sprzedaży oraz stale rozszerza swoją ofertę produktową. Siedziba ukraińskiej Seleny mieści się w Kijowie, skąd spółka prowadzi działania na terenie całego kraju. W oparciu o dobre prognozy dla regionu, Selena planuje dalszy rozwój na tym rynku.

Źródło: Selena

Więcej

Selena na ukraińskich targach InterBudExpo 2013

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena
Zobacz produkty: