Aktualności

Kuchenna klasyka KLUDI w nowym wydaniu – ISH 2013

25.03.2013

Firma KLUDI zawsze stara się, aby oferowane przez nią produkty odzwierciedlały aktualne kierunki w projektowaniu armatury. Tegoroczne targi ISH były świetną okazją do  zaprezentowania zmian dostosowujących popularne serie armatury kuchennej KLUDI do współczesnych trendów oraz oczekiwań klientów.

Jedną z serii baterii kuchennych, które w ramach idących z duchem czasu zmian przeszły restylizację, jest popularna KLUDI BINGO STAR. Jej bezpretensjonalne klasyczne wzornictwo oraz rozwiązania techniczne od początku obecności na rynku przyciągały uwagę klientów. Po uwzględnieniu kilku kosmetycznych zmian baterie otrzymały bardziej nowoczesny i filigranowy wygląd przy zachowaniu ogólnej formy tego klasycznego modelu armatury KLUDI.

Kuchenna klasyka KLUDI w nowym wydaniu – ISH 2013. Ulegając wpływom współczesnego minimalizmu, linia wylewki, uchwyt oraz pokrętło zyskały smuklejsze kształty, a cała bateria stała się bardziej elegancka. Lekkie zaokrąglenia zastosowane w KLUDI BINGO STAR mają również wymiar praktyczny. Dzięki nim woda swobodnie spływa w dół, nie pozostawiając osadu utrudniającego czyszczenie.

Zmiany wprowadzone w serii KLUDI BINGO STAR są dowodem na to, że czasami o bardziej wyważonym wyglądzie baterii decydują drobiazgi umiejętnie zastosowane we właściwym miejscu.

W KLUDI BINGO STAR pojawiła się obecnie znacząca innowacja techniczna – najmniejsza na świecie dwustrumieniowa wylewka typu pull down. Wyciągana wylewka ma 24 mm średnicy i umożliwia ustawienie dwóch strumieni wody: zwykłego i natryskowego. Wyciąganie węża i jego powrót na miejsce odbywa się sprawnie i cicho. Wąż zatrzymuje się automatycznie, przy czym położenie przycisku można dowolnie zmieniać.

Źródło: Kludi

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen