Aktualności

Rockfon Budowalną Firmą Roku 2012

25.03.2013

Marka Rockfon Polska została nagrodzona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2012. To wyróżnienie, przyznawane przez miesięcznik Builder, trafia do firm, które wyróżniają się na rynku budowlanym dynamicznym rozwojem i osiągniętą pozycją. Rockfon nie spoczywa na laurach i zapowiada na ten rok kolejne działania, m.in. inwestycje w rozbudowę nowej linii produkcyjnej w Polsce.

Rockfon otrzymał tytuł w kategorii: Producent Materiałów Budowlanych. Nagroda  Budowlana Firma Roku jest nie tylko docenieniem działań marki, ale także uhonorowaniem pracowników przedsiębiorstwa za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Rockfon od 19 lat, dostarcza na polski rynek bogaty asortyment akustycznych sufitów podwieszanych. W ciągu tego czasu firma odniosła wiele sukcesów, dziś jest jedną z wiodących firm na rynku sufitów podwieszanych i rozwiązań podnoszących akustykę pomieszczeń. Posiada specjalistyczne produkty dedykowane praktycznie do każdego rodzaju wnętrza, od biur, poprzez restauracje, hotele, szkoły, do tak specjalistycznych obiektów jak pomieszczenia medyczne oraz hale przemysłowe.

Rockfon Budowalną Firmą Roku 2012. - Trudno nie zauważyć, iż w branży budowlanej przeważają dziś pesymistyczne nastroje. My jednak idziemy pod prąd i planujemy rozwój. W tym roku uruchomimy nową linię produkcyjną na terenie fabryki Rockwool w Cigacicach. Inwestycja kosztować będzie blisko 100 mln zł i da zatrudnienie 120 osobom – powiedział odbierając wyróżnienie Buildera Mirosław Jucha, dyrektor zarządzający Rockfon Polska.

Nowa linia produkcyjna to silny impuls ekonomiczny, odczuwalny dla rozwoju całego regionu. Inwestycja została zaprojektowana z uwzględnieniem najnowszych urządzeń i systemów ochrony środowiska, co także nie jest bez znaczenia. Już dziś na terenie Polski spółka Rockwool, do której należy marka Rockfon, zatrudnia blisko 1.000 osób.

Nagrody Budowlana Firma Roku przyznawane są przez miesięcznik Builder już od 10 lat. W ostatnich latach konkurs promuje nie tylko firmy i produkty z branży budowlanej, ale także polską architekturę i rozwiązania inżynieryjne.

Źródło: Rockfon

Więcej

Firma powiązana:

ROCKWOOL

Telefon 0 801 66 00 36
www.rockwool.pl
doradcy@rockwool.pl

ROCKWOOL