Aktualności

BOEN na platformie Archispace.pl

22.03.2013

Boen – jeden z najbardziej innowacyjnych producentów podłóg drewnianych na świecie, jest od niedawna obecny także na platformie www.archispace.pl. Z myślą o jej użytkownikach, architektach i projektantach wnętrz  na portalu są już dostępne cyfrowe biblioteki w postaci blisko 150 podłóg Boen, gotowych do użycia w programach CAD.

Producent  oferuje szeroki wybór warstwowych podłóg drewnianych, desek litych, parkietów, a także podłogi sportowe, listwy przypodłogowe oraz akcesoria. Boen posiada wieloletnie, profesjonalne doświadczenie we współpracy z architektami, na wielu światowych rynkach. Dzięki temu podłogi tej firmy są obecne w wielu niezwykle prestiżowych inwestycjach, na niemal całym świecie. Produkty oferowane przez norweskiego producenta zdobią mieszkania, domy prywatne i rezydencje, a nawet pałace czy zamki. Stanowią nieodzowny element wyposażenia hoteli, biur, restauracji, salonów sprzedaży, szkół, uniwersytetów i wielu innych, wysmakowanych wnętrz.

Obecnie, dzięki portalowi Archispace.pl  Boen dociera bezpośrednio do kilkudziesięciu tysięcy architektów i projektantów w Polsce, którzy przygotowują projekty różnorodnych inwestycji. Podłogi z oferty producenta są  gotowe w postaci tzw. tekstur bezszwowych, wraz z informacjami technicznymi, opisami i zdjęciami produktów.Archispace to serwis, którego podstawowym celem jest dostarczanie w trakcie procesu projektowego  gotowych produktów w postaci cyfrowej. Istotnym  elementem platformy jest komunikacja z projektantami. Serwis oferuje producentom narzędzia do szybkiego tworzenia wysyłek masowych, kierowanych do tysięcy użytkowników serwisu.

BOEN to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie,  w zakresie produkcji podłóg drewnianych. Firma ma bogatą historię:  istnieje nieprzerwanie już od przeszło 350 lat! Producent oferuje warstwowe podłogi drewniane, deski lite,  podłogi sportowe, listwy przypodłogowe oraz bogaty zestaw listew oraz akcesoriów. Produkty firmy BOEN  sprzedawane są w ponad 40 krajach, na 4 kontynentach. Boen to norweska firma, posiadająca nowoczesne zakłady produkcyjne w Niemczech, na Litwie i w Rosji, a biura handlowe w Polsce,  na Litwie, w Norwegii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Belgii i USA. Marka BOEN jest rozpoznawalna i ceniona na niemal całym świecie, ze względu na doskonałą  jakość swoich produktów, serwis i profesjonalną obsługę.

BOEN na platformie Archispace.pl. Platforma ARCHISPACE to nieodłączny element procesu projektowego. Pozwala projektantom w szybki sposób uzyskać dostęp do konkretnych produktów, ich modeli CAD oraz wszelkich informacji na temat stosowania. ARCHISPACE utrzymuje stały kontakt z architektami i projektantami, poprzez dostarczanie oprogramowania, szkolenia pokazy, wystawy i seminaria. Wielopłaszczyznowa współpraca umożliwia  poznanie potrzeb tej grupy odbiorców i tworzyć dla niej specjalistyczne rozwiązania informatyczne.

Archispace to:
40 tys. aktywnych użytkowników
133 tys. modeli CAD dostępnych na portalu
300 tys. odsłon ARCHISPACE.PL miesięcznie
150 tys. pobrań modeli CAD w 2012r.
Platforma Archispace obsugiwana jest przez przeglądarki Internet Explorer w wersji 7 (lub wyższej)
i Mozilla Firefox w wersji 2 (lub wyższej).

Źródło: Boen

Więcej

Firma powiązana:

BOEN Polska

Telefon 663 188 887
www.boen.pl
robert.kowalski@boen.pl

BOEN Polska