Aktualności

Kolory na okrągło! Anmut My Colour firmy Villeroy & Boch

22.03.2013

Wiosna, lato, jesień czy zima. Śniadanie w ogrodzie czy uroczysty, niedzielny obiad. Z porcelaną Anmut My Colour stworzysz nakrycie stołu na każdą okazję! A to dzięki różnorodnym kolorom, w które ubrane są filiżanki, kubki, miski i talerze o okrągłych kształtach. Teraz dostępne są także w dwóch nowych, eleganckich odcieniach: modrym Petrol Blue i subtelnej szarości Savannah Cream.

Kolorowa rewolucja. Zaczęła się wiosną 2012 roku. Villeroy & Boch przedstawił nowe wcielenie Anmut – białej porcelany o klasycznych, kształtach, zaprojektowanej w latach 50-tych minionego wieku. Rewolucję rozpoczęły kolory: jagodowy, czerwony, pomarańczowy, kobaltowy, limonkowy, lazurowy i popielaty. Teraz dołączyły do nich dwa nowe odcienie: modry Petrol Blue i delikatna szarość Savannah Cream.

W ten sposób Anmut My Colour ma do zaproponowania aż 9 barwnych linii! Wszystkie naczynia – niezależnie od koloru głównego motywu - wieńczy subtelna, platynowa obwódka. Jeden kolor przewodni czy feeria barw? Wybór należy do Ciebie! Anmut My Colour stwarza wiele możliwości aranżacyjnych - na każdy kolor składa się aż 10 produktów. To kubki, dwa rodzaje filiżanek, miski i talerze w czterech rozmiarach. Możesz łączyć je ze sobą bawiąc się odcieniami i formatami. Z dziewięcioma kolorami Anmut My Colour przygotujesz zestaw odpowiedni na każdą okazję i porę roku!

Kolory na okrągło! Anmut My Colour firmy Villeroy & Boch. A jeśli zapragniesz dodać do nich trochę kwiatów albo geometrycznych wzorów, sięgnij po Anmut Bloom, Graphic lub Geometric. Wzory Anmut My Colour zostały wykonane techniką litografii, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Naczynia z kolekcji Anmut My Colour możemy myć w zmywarce. Technika wykonania i porcelana kostna premium Villeroy & Boch gwarantuje, że wyrazistymi kolorami Anmut My Colour możemy się cieszyć codziennie i przez długie lata.

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch