Aktualności

KLUDI ZENTA – przebojowa seria

22.03.2013

KLUDI ZENTA w 2012 roku okazała się najczęściej wybieraną przez klientów serią armatury KLUDI. Uniwersalne wzornictwo, oszczędność wody oraz niezawodna jakość w atrakcyjnej cenie – te cechy przyciągają uwagę potencjalnych użytkowników.

Ta popularność wśród klientów znalazła swoje odbicie m.in. w rankingu najlepiej sprzedających się baterii wannowych, opublikowanym przez branżowy magazyn „Łazienka”. Przedstawiciele 100 firm handlowych z całej Polski wskazali modele z serii KLUDI ZENTA jako należące do ścisłej czołówki najchętniej wybieranych przez ich klientów.

Armatury KLUDI ZENTA można zastosować w każdym łazienkowym wnętrzu. Jest to możliwe za sprawą uniwersalnego, opartego na kształtach koła i kwadratu, wzornictwa. Szlachetnie prosta, a zarazem efektowna forma może długo nas cieszyć swoim wyglądem – podobnie jak inne produkty firmy KLUDI, armatura KLUDI ZENTA wyróżnia się trwałością i jakością wykonania.

KLUDI ZENTA – przebojowa seria. Popularność serii KLUDI ZENTA to także zasługa kompleksowego asortymentu. W serii znajdziemy m.in. baterie umywalkowe w różnych rozmiarach, ścienne baterie umywalkowe, baterie natryskowe i wannowo-natryskowe, termostaty, trójotworowe baterie wannowo-natryskowe, zestawy natryskowe oraz baterię bidetową. Bardzo popularne są podtynkowe baterie natryskowe i wannowo-natryskowe, montowane w połączeniu z uniwersalnym modułem podtynkowym KLUDI FLEXX.BOXX.

Źródło: Kludi

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen