Aktualności

Gotowanie w rozmiarze XXL

19.11.2009

Zarówno dla tradycjonalistek, które uwielbiają gotować dla swojej dużej rodziny, jak i dusz towarzystwa, które najczęściej spędzają czas ze znajomymi przy ulubionych  przysmakach. Do kuchni nowoczesnych i minimalistycznych albo do tych, które mają ciepły charakter wnętrza, w którym gotowały nasze babcie...

Niezależnie od indywidualnych preferencji Baumatic przygotował coś specjalnie dla każdej z nas – kolekcję dużych kuchni wolnostojących, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom domowych biesiad i sprawią, że gotowanie będzie szybsze i bardziej wydajne.

Utrzymane w modernistycznej stylistyce kuchnie PCC9120TCSS i PCC9220TCSS oraz rustykalne BRC4BDY, BRC4GBL, BRC4IV w trzech ciepłych kolorach: Burgund, Grafit i Kość Słoniowa są wyposażone w pięć palników o różnych mocach, w tym palnik Potrójna Korona.

Dodatkowo można je uruchomić za pomocą wygodnej automatycznej zapalarki w każdym pokrętle. Urządzenia sterowane są za pomocą programatora LED lub, w przypadku kuchni stylizowanych, analogowego zegara z timerem.

Ponadto kuchnie (oprócz modelu PCC9120TCSS) wyposażone są w dwa elektryczne piekarniki, w klasie energetycznej B, w których można przygotować klika potraw jednocześnie. Z kuchniami w rozmiarze XXL  Baumatic zachęca także do przekraczania kulinarnych granic.

Dzięki będącym na wyposażeniu standardowym lub opcjonalnym - specjalnemu rusztowi do woka można przygotować pyszne dania we wschodnim stylu lub chrupiącą, włoską pizzę na kamieniu do pieczenia pizzy BPS2 PizzaStone. 

Więcej informacji: www.baumatic-agd.pl

źródło: Baumatic