Aktualności

Szkoła pod Patronatem MAPEI

20.03.2013

Wiosna tuż tuż, a wraz z nią kolejna odsłona projektu MAPEI Branded School – Szkoła pod Patronatem MAPEI. Program obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, a każdego roku realizowane są jego dwie edycje - wiosenna i jesienna.

Pozwala to na dotarcie do 20 szkół i przeszkolenie 1200 uczniów kształcących się w różnych zawodach o profilu budowlanym, np. technolog robót wykończeniowych.
Szkolenia w ramach programu realizowane są z pomocą koordynatorów Działu Technicznego MAPEI i przy użyciu Mobilnego Centrum Szkoleniowego – samochodu wyposażonego w salkę wykładową, materiały edukacyjne i panele do pokazów praktycznych.

Szkoła pod Patronatem MAPEI. „Popyt na szkolenia w placówkach edukacyjnych jest bardzo duży. Dlatego też staramy się wykorzystać w pełni dyspozycyjność samochodu szkoleniowego MAPEI, by docierać do miejsc, gdzie jest coś do zrobienia w tej dziedzinie. Formułę szkoleń tworzymy tak, by jak najwięcej wiedzy (teoretycznej i praktycznej) trafiało bezpośrednio do uczniów. Dzisiaj uczniowie, a w przyszłości wykonawcy prac budowlanych, w ramach naszego programu poznają technologię i produkty, które następnie mogą samodzielnie wypróbować pod okiem ekspertów MAPEI. Pięcioletnie doświadczenie w realizacji tego projektu pokazało nam, że taka formuła przynosi największą skuteczność.” – mówi Joanna Pilewicz opiekująca się projektem MAPEI Branded School.

Źródło:

Więcej:

Firma powiązana:

Mapei Polska Sp. z o.o.

Telefon 32 775 44 50
www.mapei.com/PL-PL/
info@mapei.pl

Mapei Polska Sp. z o.o.