Aktualności

Kolejna nagroda dla Pfleiderer Grajewo S.A. i Prezesa Wojciecha Gątkiewicza

20.03.2013

19 marca 2013 roku odbędzie się uroczystość wręczenia wyróżnień Budowlana Firma Roku i statuetek Polski Herkules. Podczas gali ważną nagrodę otrzyma Pfleiderer Grajewo S.A. oraz Prezes Wojciech Gątkiewicz.

Miesięcznik Builder co roku wskazuje wyróżniające się na polskim rynku budowlanym firmy. Szczególnie doceniając dynamiczny rozwój, stabilną pozycję rynkową oraz menadżerów owych firm, zauważając skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe.

W tegorocznej edycji, decyzją Redakcji i Rady Programowej miesięcznika Builder – Kapituły wyróżnień BUDOWLANA FIRMA ROKU i POLSKI HERKULES, zaszczyt znalezienia się pośród laureatów przypadł Pfleidererowi, który nagrodzony został w kategorii Producenta materiałów budowlanych. Prezesa Gątkiewicza wyróżniono zaś za efektywne kierowanie spółką.

Kolejna nagroda dla Pfleiderer Grajewo S.A. i Prezesa Wojciecha Gątkiewicza. Te kolejne już w tym roku wyróżnienia zarówno dla Pfleiderera, jak i Prezesa Gątkiewicza, potwierdzają ugruntowaną, silną pozycję firmy na rynku oraz dają motywację do podejmowania dalszych prac rozwijających ofertę i wpływy Pfleiderera.

Źródło:

Więcej: