Aktualności

Praktyki w KAN

20.03.2013

Studenckie praktyki wakacyjne to dla firmy KAN sposób na pozyskanie przyszłych pracowników, a  dla studentów - szansa na naukę zawodu. Do końca marca firma prowadzi rekrutację chętnych.

KAN - branżowy lider w produkcji instalacji wodnych i grzewczych, w ramach swojego programu praktyk dla studentów uczelni wyższych „PRAKTYKI W KAN – ułatwimy Ci start w przyszłość!” zamierza przyjąć  około 10 osób. Firmie szczególnie zależy na studentach dobrze przygotowanych merytorycznie, ze znajomością języków obcych i technicznych programów komputerowych.

Spółka niezmiennie stawia na studentów politechnik, a zwłaszcza Politechniki Białostockiej, z którą współpracuje od lat. Pożądane specjalności to: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, informatyka oraz - w przypadku innych uczelni - ekonomia.  
- To oferta dla osób, zdecydowanych poświęcić część wakacji na zdobycie doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej firmie – mówi Iwona Chilimoniuk, szefowa ds.personalnych w KAN. - To też prawdziwe wyzwanie zawodowe i ciężka praca  nie zawsze przy biurku, ale również satysfakcja i możliwość rozwoju zawodowego. Podczas praktyk każdy student będzie miał opiekuna, który na koniec oceni jego pracę.
Praktyki w KAN. Najlepsi praktykanci z dobrą znajomością języków obcych mają w przyszłości szansę na zatrudnienie w KAN.
Rekrutacja na praktyki letnie (w miesiącach od lipca do września) potrwa do końca marca. Aplikacje można wysyłać na adres  praktyki@kan.com.pl.

Źródło:

Więcej:

Firma powiązana:

KAN

Telefon 85 749 92 00
www.kan-therm.com
kan@kan-therm.com

KAN