Aktualności

Jakość Roku Złoto dla Baltic Wood!

18.03.2013

Godło Jakość Roku Złoto otrzymała firma Baltic Wood, producent litych i trójwarstwowych podłóg drewnianych, w VII edycji Największego Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości. Firma została doceniona przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji po raz trzeci. Baltic Wood może poszczycić się już tytułami: Jakość Roku Srebro, Jakość Roku 2012 i Eko Jakość 2010.

W prestiżowym konkursie Jakość Roku Jury złożone z wybitnych ekspertów uhonorowało godłem Jakość Roku Złoto firmę Baltic Wood, doceniając wysokie standardy jej działalności w odniesieniu do następujących kryteriów:
- skuteczna realizacja polityki jakości;
- klarowność stosowanych procedur;
- wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
- dbałość o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług;
- efektywność zarządzania organizacją.

Jakość jest jednym z sześciu najważniejszych filarów firmy Baltic Wood. Jej najwyższe europejskie standardy potwierdzone są certyfikatem ISO 9001. Jednym z gwarantów sukcesu jest wykorzystywanie w procesie produkcji najnowocześniejszej technologii. Podłoga powstaje bowiem na w pełni skomputeryzowanych liniach produkcyjnych nowej generacji, które są doskonałym uzupełnieniem potencjału człowieka. Wysoce precyzyjny system badania jakości i dodatkowa weryfikacja przez specjalistów Baltic Wood towarzyszą każdemu etapowi produkcji: począwszy od selekcji drewna, aż po powstanie produktu finalnego.

Jakość Roku Złoto dla Baltic Wood! Potwierdzeniem wysokiej jakości podłóg jest również gwarancja udzielana przez Producenta na dany produkt. Wszystkie oferowane przez Baltic Wood deski trójwarstwowe objęte są 30-letnią gwarancją. Jednak po raz pierwszy na rynku, Gwarancją na Całe Życie potwierdzona została jakość podłóg zamkniętych w litej desce (kolekcja Sélection du Sommelier)!

- Do tej pory żaden z producentów nie zdecydował się na tak odważny krok, jakim jest udzielenie gwarancji na podłogę z litego drewna na tak długi czas - zwraca uwagę Elżbieta Szydłowska, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Baltic Wood. – Firma Baltic Wood jest przekonana o najwyższej jakości swoich produktów, ich trwałości i niezawodności.  Gwarancja na Całe Życie jest przysłowiową kropką nad „i", która pokazuje, że za słowami idą także realne czyny.

Konkurs Jakość Roku powstał 8 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka agencja Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej, wspierana merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacja S.A., najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce (działa od 1958 roku).

 

Źródło:

Więcej:

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood