Aktualności

Dimplex na targach ISH we Frankfurcie

11.03.2013

„Inteligentna przyszłość” jest głównym hasłem przyświecającym tegorocznej ekspozycji marki Dimplex na targach ISH we Frankfurcie. Uwzględnienie nowoczesnych, inteligentnych systemów pomp ciepła i wentylacji w systemach zarządzania budynkiem, pozwala na ich bardziej efektywnie i ekonomicznie działanie.

Podczas targów zaprezentujemy szereg innowacyjnych produktów, komponentów i usług, które pozwolą przygotować się do wprowadzenia w przyszłości systemu inteligentnej sieci elektroenergetycznej. Zapraszamy do odwiedzenia Stoiska marki Dimplex na targach ISH we Frankfurcie w dniach 12 - 16 marca 2013, stoisko E81, Hala 9.0

Nowości targowe 2013: szczególnie interesującą innowacją w dziedzinie pomp ciepła prezentowaną przez markę Dimplex podczas tegorocznych targów ISH jest nowa pompa ciepła powietrze-woda typu Split. „Splydro” jest to połączeniem pompy ciepła powietrze-woda typu split z wieżą hydrauliczną Hydrotower. Obok minimalnych wymagań dotyczących ilości miejsca dla celów instalacji, pompa ciepłą „Splydro” marki Dimplex oferuje wyjątkowo wysokim komfort użytkowania.

Więcej informacji na temat pomp ciepła Splydro: http://www.glendimplex.pl/dw.php?d=katalogi&file=karta_produktu_splydro.pdf
Czekamy na Państwa na stoisku Dimplex: E81 w hali 9.0. Przez cały czas trwania targów na stoisku obecna jest obsługa w języku polskim.

Źródło: Glen Dimplex

Więcej

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex