Aktualności

KONBET na szczecińskich targach BUD-GRYF 2013

08.03.2013

Firma KONBET – producent innowacyjnych rozwiązań stropowych z Poznania – weźmie udział w XXII edycji szczecińskich targów budowlanych.

BUD-GRYF Szczecin to doskonała okazja do dyskusji na temat budownictwa energooszczędnego, promocji nowych technologii i materiałów budowlanych, a także do prezentacji nowoczesnych rozwiązań.

Firma KONBET słynie z nowatorskich rozwiązań, dlatego nie mogło zabraknąć jej na tej imprezie. Na targach zaprezentuje tegoroczne nowości, a także produkty, które okazały się rewolucją na skalę branży – m.in. lekki strop panelowy SMART.

- Budowanie starymi technologiami w dzisiejszych czasach to tak jakby chcieć jeździć po nowoczesnej autostradzie maluchem – komentuje Artur Kisiołek, Prezes Zarządu firmy KONBET. – Nasz flagowy produkt – strop SMART zmienia sposób stropowania i myślenia o budowaniu. Umożliwia ułożenie paneli autem wyposażonym w dźwig HDS na budynkach o różnej wielkości w bardzo krótkim czasie. Montuje się go niezwykle szybko i prosto. Zaznaczam, że są to słowa poparte konkretnymi badaniami. Porównując go z rozwiązaniami, które obecnie funkcjonują na rynku, nie ma produktu, który mógłby go zastąpić. Nawet jeżeli weźmiemy klasyczną płytę strunobetonową, to będzie ona za ciężka i nie ułożymy jej za pomocą dźwigu HDS, a SMARTA tak. Podobnie sytuacja wygląda z płytą kanałową żerańską. SMART jest bezkonkurencyjny.

KONBET weźmie także udział w projekcie Domu EKOnomicznego i inteligentnego – domu pokazowego, który zostanie wybudowany na czas targów i który w połowie będzie odpowiadał standardom budynku energooszczędnego (NF40), a w połowie budynku pasywnego (NF15). Dom ten ma nawet ośmiokrotnie mniejsze zapotrzebowanie na energię niż tradycyjny budynek, a przy tym maksymalizuje zyski energetyczne i minimalizuje straty ciepła. Przy okazji tego interesującego projektu będzie można bliżej zapoznać się z parametrami i korzyściami płynącymi z montażu stropu SMART.

Ekspozycję firmy KONBET będzie można znaleźć w hali 1, stoisko nr 35.

Źródło: Konbet

Więcej

 

KONBET na szczecińskich targach BUD-GRYF 2013

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: