Aktualności

Targi Budowlane LUBDOM w Lublinie w dniach 15-17.03.2013 z firmą Tartak Witkowscy

07.03.2013

Firma TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI JANINA I WACŁAW WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA. ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Targach LUBDOM 2013. w dniach 15-17 marca 2013 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Targów Lublin S.A.

Będzie to już 33. edycja imprezy. Jest to największa impreza sektora budowlanego we wschodniej Polsce, której grono wystawców powiększa się systematycznie. To już kolejne wydarzenie, które w swoim kalendzarzu imprez branżowych umiściła również firma Tartak Witkowscy. Producent konstrukcji drewnianych wystapi w Lublinie w roli wystawcy. Będzie to okazja dla zwiedzających do zapoznania sie z nowoczesnymi metodami obróbki drewna, projektowania i technologii produkcji konstrukcji drewnianych. Tradycją stało się już, że stoisko firmy Tartak Witkowscy jest zawsze oblegane przez Zwiedzających na każdej imprezie targowej. Za to zainteresowanie Firma składa Wszystkim serdeczne podziękowania i zaprasza na kolejne wydarzenia branżowe ze Swoim udziałem.

Targi LUBDOM to ponad 210 wystawców, blisko 7000 zwiedzających, a także pokazy, warsztaty oraz konferencje branżowe organizowane przez stowarzyszenia i izby budowlane w tym: Lubelską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa, Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, Lubelski oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, Zrzeszenie Montażystów Stolarki, Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, Polska Izbe przemysłowo-Handlowa Budownictwa, Izbę Architektow RP oraz Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej Imienia Güntera Schlagowskiego. Podczas targów planowany jest udział Pana Günter Schlagowskiego. Poprowadzi on cykl kilku konferencji na temat budownictwa pasywnego. Ponadto na targach LUBDOM będzie udostępniona wystawa dotycząca budownictwa pasywnego, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat tej technologii.

Źródło: Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy Sp.j.

Więcej