Aktualności

Fabryka Dywanów Agnella S.A. nagrodzona na Worldhotel 2009

13.11.2009

Fabryka Dywanów Agnella S.A. zdobyła I miejsce w konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki na Najlepszego Eksportera II Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych Worldhotel 2009, zorganizowanym przez Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Integralną częścią konkursu było zgłoszenie produktów i usług charakteryzujących się nowoczesną technologią, funkcjonalnością, walorami ekonomicznymi, zgodnością z wymogami technicznymi obiektów hotelarskich, efektami/potencjałem eksportowym. Do konkursu przystąpiły firmy mogące poszczycić się osiągnięciami w eksporcie i posiadające produkty najwyższej jakości mogące konkurować na rynkach zagranicznych.

Fabryka Dywanów Agnella zgłosiła do konkursu 4 linie kolorystyczne wykładzin Axminster w technologii fast-track NEW DESIGN (NOWOŚĆ), CREATION, IMPULSE, NATURAL. Kapituła konkursu wyróżniła I miejscem nową linię kolorystyczną NEW DESIGN. Konkurs WorldHotel zalicza się do czołowych imprez handlowych wyróżniających najlepsze firmy z branży HoReCa.

O wysokim poziomie merytorycznym konkursu świadczy sam fakt objęcia go Patronatem Honorowym przez Waldemara Pawlaka, Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Gospodarki. Udział w konkursie zgłosiły największe firmy związane z wyposażeniem hoteli i obiektów użyteczności publicznej, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że produkty Fabryki Dywanów Agnella zostały wybrane spośród najlepszych.