Aktualności

Tartak Witkowscy zaprasza do Kielc na AGROTECH XIX - Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w dniach 8-10.03.2013

05.03.2013

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Kielcach to 600 firm z całego świata i 55 tysięcy zwiedzających.

Wiele z kilku tysięcy prezentowanych na AGROTECHU maszyn to światowe premiery na rynku polskim, często będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego. Te targi to po prostu dobra marka i chcąc być na bieżąco trzeba przyjechać do Kielc. Na międzynarodowej imprezie nie zabraknie również firmy z Wielunia - TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI JANINA I WACŁAW WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA - która zaprezentuje konstrukcje drewniane i technologię łaczenia konstrukcji drewnianych na stoisku I-61.

W tym samym czasie odbywają się również Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Na wystawie prezentowane są nie tylko narzędzia i maszyny wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, ale i środki ochrony lasu przed szkodnikami oraz zaawansowane systemy informatyczne.

Kielece to już kolejne tragi branżowe, na których jest obecna firma TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI JANINA I WACŁAW WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA. Kolejny też raz ciekawa, przemyślana ekspozycja przyciągała tłumy zwiedzających. Korzystając z zaproszenia do Kielc, Tartak Witkowscy składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy odwiedzili stoiska firmowe na targach Silesia Building Expo i Ferma w lutym tego roku. To dopiero początek sezonu - ZOSTAŃCIE Z NAMI.

Źródło: Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy Sp.j.

Więcej

 

Firma powiązana:

Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy Sp.j.

Telefon 43 842 85 09, infolinia 801 000 100
www.wiazar.pl
kontakt@wiazar.pl

Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy Sp.j.