Aktualności

Po raz kolejny ARBET "Gazelą Biznesu"

03.03.2013

Fabryka Styropianu Arbet po raz kolejny otrzymała tytuł "Gazela Biznesu". To ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm z Polski.

- Cieszę się, że sukces i rozwój naszej firmy zostały po raz kolejny dostrzeżone - mówi Dariusz Karasiński, Dyrektor Generalny Fabryki Styropianu Arbet. - To bardzo prestiżowa nagroda, przyznawana najszybciej rozwijającym się polskim firmom. Niezmiernie cieszymy się z każdego takiego wyróżnienia. A mamy na koncie ich naprawdę bardzo dużo. Jesteśmy dumni i jednocześnie zadowoleni z tego, że nasze działania są dostrzegane i pozytywnie oceniane przez klientów, specjalistów i rynek.

Czym jest ranking?

Rankingi "Gazele Biznesu" sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Cel? Promocja przedsiębiorczości. W Polsce "Puls Biznesu" opracował już trzynastą edycję "Gazel Biznesu". Znalazło się w niej 4343 firmy. Pozycja w rankingu zależy wyłącznie od osiągniętych przez przedsiębiorstwa wyników. O możliwości zakwalifikowania się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiająca się publikowaniem własnych wyników finansowych.

Źródło: Arbet

Więcej 

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet