Aktualności

Narzędzie do projektowania dla Architektów od Roto

01.03.2013

Już dostępna jest biblioteka dla architektów w postaci CD Romu Roto. Biblioteki AutoCAD Architecture i ArchiCAD 15 to wspólny projekt firm: Roto Frank Okucia Budowlane, Roto Frank Okna Dachowe i Tremco illbruck, firmy specjalizującej się w zakresie ochrony oraz uszczelniania budynków.

Na CD Romie zawarte są rysunki projektowe do programów ArchiCAD 15 i AutoCad Architekture w postaci gotowych rozwiązań technicznych, które zostały opracowane w zgodzie z funkcjonalnością wnętrz. Dodatkowo można tam znaleźć przykłady przekrojów, nadające się do bezpośredniego zastosowania w projektowaniu opartym o środowisko programowe CAD.

Narzędzie do projektowania dla Architektów od Roto. Według tych architektów, którzy zaangażowali się w testowanie bibliotek, są one znakomitym narzędziem i wsparciem projektowania. Każde okno umieszczone z biblioteki w budynku jest sparametryzowane i zawiera specyfikację techniczno-funkcjonalną. Wszędzie, gdzie to uzasadnione rysunki zawierają wskazania na połączenie z podłożem i izolacją.

Źródło: Roto

Więcej

Firma powiązana:

Roto Okna Dachowe

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
biuro.pl@roto-frank.com

Roto Okna Dachowe