Aktualności

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego po raz drugi nagrodzona certyfikatem za swoją wyjątkową ofertę dla pracowników

01.03.2013

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. to jedna z 29 organizacji, które otrzymały tytuł Top Employers Polska 2013. Jak wykazało niezależne badanie, przeprowadzone przez Instytut CRF, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy – ta firma wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.

Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, właśnie skończył tegoroczne badania polityki HRM oraz praktyk wielu polskich pracodawców. Spółka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. wyróżniona została po raz drugi i należy do niewielu organizacji, które otrzymały certyfikat Top Employers Polska 2013.

Badane organizacje zostały ocenione w następujących obszarach: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej i zarządzanie kulturą organizacyjną firmy. Certyfikat Top Employers otrzymały wyłącznie te firmy, które spełniły surowe kryteria badania.

Konrad Pokutycki, Prezes Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też stawiamy na ich ciągłe doskonalenie poprzez  różnorodne programy rozwojowe i szkoleniowe oraz  tworzenie  właściwych warunków do efektywnej pracy. Stabilność zatrudnienia i świadczenia na rzecz pracowników są mocnymi stronami naszej polityki personalnej, dzięki której budujemy z pracownikami dobre relacje i wzajemne zaufanie. Certyfikat Top Employers Polska to najlepszy dowód na to, że podążamy właściwą drogą.

Magdalena Kusik, Country Manager CRF Polska: „Wyjątkowa oferta dla pracowników, zapewniana przez finalistów Top Employers Polska, pokazuje, że zarządzanie talentem jest dla nich priorytetem. Te firmy zapewniają swoim pracownikom nie tylko to, czego potrzebują oni w danej chwili, ale także to, co pomoże im w rozwoju kariery wewnątrz organizacji. Top Employers jasno pokazują, że cenią swoich pracowników i dbają o nich”. Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego po raz drugi nagrodzona certyfikatem za swoją wyjątkową ofertę dla pracowników!

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Więcej