Aktualności

Tyco Thermal Controls zmienia nazwę na Pentair Thermal Management

28.02.2013

Firma Tyco Thermal Controls, światowy lider na międzynarodowym rynku elektrycznych systemów grzewczych stosowanych w przemyśle i budownictwie, zmienia swoją nazwę na Pentair Thermal Management.

Działająca w strukturach Pentair Ltd., firma Pentair Thermal Management, kontynuując dotychczasową działalność o zasięgu ogólnoświatowym, będzie nadal dostarczać elektryczne systemy grzewcze do zastosowań przemysłowych (utrzymywanie temperatury w strefach zagrożonych wybuchem), systemy grzewcze stosowane w budownictwie komercyjnym i jednorodzinnym (ogrzewanie podłogowe, ochrona przed zamarzaniem) oraz systemy detekcji i lokalizacji wycieków. Większe możliwości dzięki synergii obu firm wpłyną na lepsze dostosowanie dotychczasowej oferty oraz rozwój nowych rozwiązań dla rozwijających się gałęzi przemysłu.

Dział Rozwiązań dla Budownictwa i Infrastruktury (BIS) dostarcza nowoczesne, inteligentne rozwiązania grzewcze, stosowane w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym. Produkty dostępne pod flagową marką Raychem zapewniają bezpieczeństwo i komfort cieplny zimą - mówi Lars Alsterberg, Dyrektor Generalny BIS na Europę w Pentair Thermal Management. Nasza oferta wysokiej klasy kompletnych systemów grzewczych uzupełniona jest o pełne wsparcie serwisowe, projektowe, szkoleniowe oraz doradztwa technicznego.

- Koncentrujemy się na dostarczaniu innowacyjnych produktów opartych na najnowszych technologiach oferując jednocześnie pełen pakiet usług projektowych, technicznych i wykonawczych. - podkreśla Christian. P. Vermeulen, V-ce Prezes i Dyrektor Zarządzający na obszar EMEA i Indii, Pentair Thermal Management. Dołożymy wszelkich starań żeby utrzymać pozycję lidera i sprostać największym wyzwaniom naszych czasów. W nowych strukturach możemy lepiej odpowiadać na potrzeby nieustannie ewoluującej rzeczywistości wprowadzając nowe technologie i rozwiązania, które przyczynią się do poprawy zdrowia i bezpieczeństwa na świecie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z: Valerie Dillen (Marketing Programmes & Communications Manager Europe at Pentair Thermal Management).

Telefon: +32 (0)16 213 533
E-mail: vdillen@tycothermal.com

W celu uzyskania dodatkowych informacji prasowych prosimy o kontakt z następującymi osobami: John Pilkington lub Nicola Aldren Barrett Dixon Bell, Craig Court, 25 Hale Road, Altrincham, Cheshire, WA14 2EY, Wielka Brytania.

Telefon: +44 (0) 161 925 4700
Faks: +44 (0)161 925 470
E-mail: john@bdb.co.uk lub nicola@bdb.co.uk

Źródło: Pentair Thermal Management

Więcej