Aktualności

Renesans wanien wolnostojących z Villeroy & Boch

19.02.2013

Wanno-centryzm – to nowy kierunek w projektowaniu wnętrz. Teraz to wanna jest najważniejszym punktem – nie tylko w łazience i salonie kąpielowym, ale często również w sypialni! Do tego nurtu pasują wanny wolnostojące Villeroy & Boch, których design predestynuje do skupiania na sobie uwagi.

Wanna wchodzi na salony i do sypialni. Jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia, a kabiny prysznicowe wypierały obecność wanien w łazienkach. Teraz wanna powraca i to w najbardziej okazałym wydaniu – wanny wolnostojącej, jako centralnej ozdoby pomieszczenia.

Sprzyjają temu najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, w których umieszcza się ją w salonie kąpielowym lub nawet w sypialni! W obu przypadkach doskonale sprawdzają się wanny wolnostojące Villeroy & Boch, które są komfortowe, funkcjonalne i wyróżniają się niebanalnym designem. Mają wszystko to, co potrzebne do przyciągnięcia uwagi!

Villeroy & Boch stawia na design. Jeśli wanna ma być najważniejszą ozdobą salonu kąpielowego bądź sypialni – to nie może być zwyczajna! Musi zaskakiwać: kształtem, kolorem lub niebanalnymi dodatkami, a przy tym pasować stylistycznie do wnętrza, być wygodna i praktyczna. Takie są wanny wolnostojące Villeroy & Boch.

To zasługa nowoczesnych materiałów: akrylu i Quarylu®, które umożliwiają tworzenie wanien o dowolnych kształtach, z idealnie wyprofilowanym wnętrzem. W ofercie Villeroy & Boch znajdują się zarówno wanny w sentymentalnej stylistyce retro, jak i nowoczesne formy pasujące do klasycznych i modernistycznych pomieszczeń.

W pierwszy nurt doskonale wpisuje się Hommage – modelowo wyprofilowana owalna wanna na drewnianych nóżkach, a także Loop & Friends o łagodnych, zaokrąglonych brzegach. Wielbicielom dawnych epok Villeroy & Boch proponuje La Belle – masywną wannę o pełnych, barokowych kształtach, dostępną m.in. z obudową w malinowym odcieniu Framboise. Ci, którzy cenią współczesne formy, mogą wybierać spośród subtelnej My Nature, dostojnej Aveo, wanny w kształcie koła – Aqualoop i wielu innych modeli.

Jeszcze więcej przyjemności z kąpieli? Tak, to jest możliwe! W wannie wolnostojącej dłużej i chętniej delektujemy się kąpielą. To dlatego, że znajdując się w jej wnętrzu czujemy wolność i niczym nieskrępowaną swobodę ruchów. Wanny w pokojach kąpielowych umieszcza się najczęściej na środku, a w sypialniach i tradycyjnych łazienkach – przy oknie lub ścianie, ale nieprzylegająco.

Renesans wanien wolnostojących z Villeroy & Boch – dzięki nowoczesnym materiałom, Villeroy & Boch zapewnia dodatkowy komfort w trakcie kąpieli. Wnętrze wanny jest w nich idealnie dopasowane do naszego ciała, a woda dłużej zachowuje ciepło.

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch