Aktualności

Zdobywcy tytułów Dealer Roku 2012 i Top Dealer Roku 2012 wyłonieni!

13.02.2013

7 lutego 2013 r. prestiżowym tytułem DEALERA ROKU 2012 Baltic Wood ponownie uhonorował swoich najskuteczniejszych Partnerów Profesjonalnych. To wyjątkowe wyróżnienie otrzymało 12 Autoryzowanych Dystrybutorów z całej Polski. Po raz drugi – za szczególne osiągnięcia w sprzedaży i promocji marki – firma przyznała także zaszczytny tytuł TOP DEALERA ROKU 2012.

IV edycja Dealera Roku, podobnie jak poprzednie, cieszyła się dużym zainteresowaniem Autoryzowanych Dystrybutorów Baltic Wood. Kulminacją całorocznych zmagań była uroczysta Gala, która w tym roku odbyła się w urokliwych zakątkach Zakopanego.

Spotkanie z Laureatami było formą podziękowania oraz uhonorowaniem przez firmę Baltic Wood ciężkiej pracy włożonej przez Partnerów Profesjonalnych w promocję, sprzedaż i rozwój marki na rynku polskim.

Szczególnym punktem Gali Dealera Roku było przyznanie tytułu TOP DEALERA ROKU 2012. To najwyższe wyróżnienie o jakie może walczyć Partner Profesjonalny marki Baltic Wood. Niezwykle prestiżowe miano nadawane jest za wybitne osiągnięcia w działaniach na rzecz marki, zarezerwowane jest dla Najlepszych z Najlepszych, a jego zdobycie obwarowane jest licznymi wymaganiami.

TOP DEALERAMI ROKU 2012 zostali: DREXPOL, EKO-PARKIET, EMERALD, GLAZUREX, INVEST-BIURO, MALTA TRADING, MARCO DESIGN, MULTI-FORM II, PARKIETUS, PODLOGISKLEP.PL, SYKOMAT, TU-BIS.

Warto podkreślić, że nadane tytuły wiążą się nie tylko z korzyściami wizerunkowymi. Jednocześnie Laureaci Programu otrzymują m.in. prawo do posługiwania się nadanym Tytułem, możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza działań promocyjnych prowadzonych przez firmę Baltic Wood i ze specjalnych przywilejów.

Przyznawanie tytułu Dealera Roku dla najlepszych Autoryzowanych Dystrybutorów jest dobrym pomysłem ze strony Baltic Wood – uważa Grzegorz Juda z firmy DREXPOL, która w tym roku czwarty raz z rzędu jest zdobywcą tego tytułu. – Przez wyróżnienie i docenienie pracy poszczególnych Partnerów firma motywuje ich do dalszej sumiennej i wymiernej pracy, a pozostałych – zachęca do znalezienia się w tym szczególnym gronie.

Tegorocznym wyjątkowe spotkanie Laureatów miało miejsce w luksusowym Nosalowym Dworze w Zakopanem. Organizator w góralskim stylu zapraszał na baciarkę z licznymi uciechami, takimi jak: „przyodziewek góralski”, „taniec zbójnicki” czy „cięcie drzewa”.

Dzięki atmosferze stworzonej przez zgromadzonych, karczmę do białego rana wypełniał nie tylko dym unoszący się z paleniska, ale także śmiech i góralskie przyśpiewki! Co więcej, następnego dnia – po całonocnej zabawie – Nagrodzeni mogli sprawdzić się w ślebodnych i świarnych zabawach na zaśnieżonym stoku. Zmęczeni i zadowoleni Laureaci nie szczędzili ciepłych słów.

Uczestniczyłem w ciekawej i perfekcyjnie przygotowanej imprezie, podczas której świetnie się bawiłem, zapominając na chwilę o codzienności i pracy – wspomina Piotr Kopytko w firmy Quercus, ubiegło- i tegoroczny zdobywca tytułu Top Dealera Roku.

W atmosferze góralskiej muzyki wszyscy mieliśmy okazję dowiedzieć się czegoś więcej o góralach, ich postrzeganiu Podhala i o słynnym oscypku. Konkursy oraz zabawy prowadzone inteligentnie i przepełnione dobrym humorem pozostawiły miłe wrażenie, a harce na usypanej śniegiem, skąpanej w słońcu Gubałówce dały się we znaki naszym mięśniom, za co serdecznie dziękujemy (śmiech).

– Pochwalić należy całą organizację Gali i zabawy na pięknie zaśnieżonych stokach Gubałówki. Wszystko zostało zapięte na "ostatni guzik", a my byliśmy co chwilę zaskakiwani nowymi "atrakcjami". Organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, abyśmy w ciągu tych 2 dni mogli się dobrze bawić i integrować w grupie świetnych ludzi – dodaje Grzegorz Juda. Zdobywcy tytułów Dealer Roku 2012 i Top Dealer Roku 2012 wyłonieni! Gala Dealera Roku 2013 już za niecałe dwanaście miesięcy!

Źródło: Baltic Wood

Więcej

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood