Aktualności

Nowy Dyrektor sprzedaży i marketingu Purmo

29.01.2013

Przełom roku przyniósł zmiany personalne w koncernie Rettig Heating. Ster zarządzania marki Purmo na polskim rynku przejął Andrzej Iżycki – nowy Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Z początkiem roku 2013 Andrzej Iżycki objął funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu marki Purmo w polskim oddziale koncernu Rettig Heating. Nowy dyrektor zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Makowskiego, który po 20 latach pracy w Rettig Heating, przeszedł na emeryturę. Andrzej Iżycki jest absolwentem Uniwersytetu Humboldta w Berlinie oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Karierę zawodową rozpoczynał w koncernie Henkel. Następnie dołączył do zespołu firmy Electrolux, gdzie odpowiadał za rozwój nowego segmentu produktów - urządzeń do zabudowy. W 2001 roku związał swoją ścieżkę zawodową z koncernem Robert Bosch. Podejmował kolejne wyzwania na stanowisku Dyrektora Sprzedaży marki Blaupunkt - początkowo na rynku polskim, a następnie w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W 2007 roku, również w ramach koncernu Bosch, Andrzej Iżycki objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży marki Junkers. Był odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, szkolenia oraz serwis. Bogate doświadczenie i świetną znajomość branży instalacyjnej z pewnością wykorzysta w pracy na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Marketingu marki Purmo w koncernie Rettig Heating.

Dla mnie największa wartością firmy są ludzie – pracownicy oraz lojalni partnerzy handlowi. W codziennej pracy liczy się zmotywowany i kompetentny zespół. Taki właśnie zastałem w koncernie Rettig Heating. Jestem pewien, że mając ich mocne wsparcie, ze spokojem mogę podjąć wyzwanie, jakim jest przejęcie sukcesji po moim poprzedniku –  Wojciechu Makowskim. Wskazówki wieloletnich partnerów marki Purmo stanowić będą dla mnie na pewno inspirację do działania” – zapowiada nowy Dyrektor sprzedaży i marketingu Purmo Andrzej Iżycki.

ZMIANY W DZIALE OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO PURMO. W drugiej połowie 2012 roku nastąpiły także zmiany w dziale ogrzewania podłogowego Purmo. Managerem Produktu Ogrzewania Podłogowego i Systemów Rurowych został Marcin Kotas, wcześniej sprawujący funkcję Inżyniera Produktu w tym samym dziale. Marcin Kotas uzyskał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Inżynierii i Kształtowania Środowiska na SGGW w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczął pracą w firmie Danfoss w dziale technicznym marki DEVI, awansując następnie na stanowisko inżyniera produktu w dziale HVAC. Od 2010 roku jest związany z koncernem Rettig Heating. Po objęciu przez Marcina Kotasa funkcji Managera Produktu w Dziale Ogrzewania Podłogowego i Systemów Rurowych, jego miejsce na stanowisku Inżyniera Produktu zajęła Karolina Szymanowicz. Karolina Szymanowicz jest absolwentką Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończyła Wydział Inżynierii Środowiska ze specjalnością Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo.

Źródło: Purmo

Więcej

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating