Aktualności

Pfleiderer Grajewo SA i Wojciech Gątkiewicz nominowani do Złotej Statuetki Lidera Biznesu

29.01.2013

26 stycznia 2013 w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się Gala dwudziestej drugiej edycji konkursu „Lider Polskiego Biznesu”, organizowanego przez Business Centre Club. Jedną z nominacji do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu otrzymał Pfleiderer Grajewo SA oraz prezes zarządu spółki, Wojciech Gątkiewicz.

Gala stanowiąca zwieńczenie 22 edycji tego prestiżowego konkursu zgromadziła ok. 2000 gości: przedsiębiorców, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, organizacji pozarządowych, ludzi sztuki i nauki, parlamentarzystów i polityków, dyplomatów. Laureatami Nagród Specjalnych BCC zostali w tym roku: Janusz Onyszkiewicz, Janusz Steinhoff i Tony Blair.

Pfleiderer Grajewo SA i Wojciech Gątkiewicz nominowani do Złotej Statuetki Lidera Biznesu! W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 85 firm. Z tego grona jury w składzie w składzie: dr Wiktor Patena (przewodniczący), prof. Tomasz Wielicki, dr Grażyna Majcher-Magdziak i Ewa Radko (sekretarz) wyłoniło 36 nominowanych do tytułu Lidera Polskiego Biznesu. Wśród nich znalazł się Pfleiderer Grajewo SA oraz prezes Wojciech Gątkiewicz. W nominacji zwracano uwagę na dynamiczny i konsekwentny rozwój spółki, stałe wzbogacanie oferty produktowej oraz szczególną dbałość o środowisko naturalne.

Nominację w imieniu Prezesa Zarządu Pfleiderer Grajewo SA, Wojciecha Gątkiewicza odebrał Radosław Wierzbicki, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu Pfleiderer Grajewo SA. Nominacja do tytułu Lidera Polskiego Biznesu to prestiżowe wyróżnienie, świadczące o docenieniu przez środowiska biznesowe rozwoju Pfleiderer Grajewo SA w ostatnich latach i jego obecnej silnej pozycji rynkowej. To także wyraz uznania dla  zaangażowanie Wojciecha Gątkiewicza jako zarządzającego jedną z największych firm w polskiej branży materiałów drewnopochodnych.

Źródło: Pfleiderer

Więcej