Aktualności

Kolejna nagroda dla płyty drewnopochodnej MFP®

28.01.2013

17 stycznia odbyła się 5 Gala TopBuider, podczas której zostały wręczone przyznane nagrody przez miesięcznik Builder. Wśród  nagrodzonych w tym roku produktów, już po raz drugi znalazła się drewnopochodna płyta MFP®.

Podczas tegorocznej edycji już po raz drugi doceniono drewnopochodną płytę MFP®. W 2010 roku została nagrodzona jako nowatorski, jeszcze nieznany w branży materiał, który miał potencjał zostania alternatywą dla dotychczas stosowanych materiałów drewnopochodnych.

Przez ponad dwa lata obecności na rynku, płyta ugruntowała swoją pozycję i dała poznać się wszystkim, jako niezawodny, uniwersalny produkt o wysokich parametrach, po który coraz częściej sięga szerokie grono wykonawców z branży budowlanej. Nagrodę w imieniu Pfleiderer odebrała Urszula Grillet, manager ds. zakupów.

Nagroda TopBuilder to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane dla najlepszych innowacyjnych produktów budowlanych, produktów IT dla budownictwa oraz realizacji, usług i innym przedsięwzięciom dla budownictwa. Wszystkie wyróżnione produkty opiniowane są przez szerokie grono specjalistów, którym przewodniczy prof. dr hab. in. Leonard Runkiewicz. Coroczna konkursowa gala jest świetną okazją do spotkania osób z branży, które mogą wymienić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Przybyli goście mówili o tym, jak wiele dobrego dla gospodarki robi budownictwo.

Tomasz Żuchowski, z-ca Dyrektora Departamentu Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa MTiB wyrażał nadzieję, że prawo uzyskiwania pozwoleń na budowę oraz rosnące wymagania wobec materiałów budowlanych usprawnią proces budowlany i zweryfikują rynek. Natomiast Jerzy Grochulski, reprezentujący Stowarzyszenie Architektów Polskich, podkreślał znaczenie jakości i wartości produktów oraz rozwiązań, które mogą mieć decydujące znaczenie dla przyszłości budownictwa.

Kolejna nagroda dla płyty drewnopochodnej MFP® – tegoroczna nagroda to dla Pfleiderera ważne wyróżnienie. Jest ona potwierdzeniem wysokiej jakości produktu oraz tego, że wejście Pfleiderera w segment produkcji materiałów budowlanych było słuszną decyzją. Wyróżnienie to jest również motywacją do pracy nad jeszcze doskonalszymi produktami i rozwiązaniami dla budownictwa.

Źródło: Pfleiderer

Więcej