Aktualności

Pompy Wilo-Perfecta pracują niezawodnie od ponad 41 lat!

03.12.2012

Pierwsza edycja konkursu na najstarszą, pracującą w instalacji pompę Wilo została rozstrzygnięta. Wiele pomp Wilo, dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu Instalatorów przy konserwacji, pracuje przez dziesiątki lat, dając świadectwo niezawodności tych produktów.

W ramach konkursu na najstarszą, pracującą w instalacji pompę Wilo napłynęły dziesiątki takich przykładów. Regulamin konkursu przewidywał przyznanie jednej nagrody głównej. Jednak ze względu na to, że do konkursu zgłoszone zostały dwie pompy Wilo-Perfecta, które pracują nieustannie od ponad 41 lat, firma Wilo Polska podjęła decyzję o przyznaniu dwóch równorzędnych nagród głównych. Pierwszy laptop HP Pavilion trafił do Instalatora z Radomyśla Wielkiego w woj. podkarpackim, natomiast drugi  do Instalatora z Nowego Stawu w woj. pomorskim.

Pompa, którą zgłosiłem do konkursu, znajduje się w domu prywatnym dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym. Jest zamontowana na kotle węglowym firmy SAS, instalacja stalowa. Pompa wspomaga układ grawitacyjny. Pompy firmy Wilo cieszą się uznaniem w moim środowisku ze względu na ich trwałość i oszczędność energii elektrycznej. Zaledwie w ostatnim tygodniu zamontowałem dwie sztuki i mam zamiar montować ich coraz więcej.” – powiedział zwycięzca z Radomyśla Wielkiego.

Pozostałe zgłoszenia do konkursu zostały nagrodzone piłkami Adidas Euro 2012 oraz koszulkami. Wilo-Perfecta to wprowadzona na rynek w 1953 roku pierwsza, bezdławnicowa pompa obiegowa. To właśnie Wilo ustanawia nieprzerwanie standardy na rynku pompowym, dzięki innowacyjności produktów i ich wysokiej jakości.

Źródło: Wilo Polska

Więcej

Firma powiązana:

Wilo Polska

Telefon 22 702 61 61, 801 369 456
www.wilo.pl, www.doborpompy.pl
wilo@wilo.pl

Wilo Polska