Aktualności

Osiedle „Fourplex” z oknami Vetrex

08.01.2013

Vetrex, producent okien klasy premium, dostarczył stolarkę do najnowszej realizacji pomorskiego inwestora DS Investment –  Osiedla „Fourplex”. Zlokalizowane nad wodami Zatoki Puckiej i Zatoki Gdańskiej, w należącej do aglomeracji trójmiejskiej Gminie Kosakowo Osiedle Fourplex, to zespół ponad trzydziestu trójkondygnacyjnych domów wielorodzinnych o podwyższonym standardzie.

Wszystkie materiały wykorzystane w budowie i podczas prac wykończeniowych zostały starannie wyselekcjonowane, aby zagwarantować wieloletnią trwałość oraz niepowtarzalny design, dlatego na dostawcę stolarki wybrano firmę Vetrex.

Każdy budynek osiedla podzielony został na cztery segmenty z ogródkiem, co zapewnia kameralny charakter obiektów i funkcjonalność domu jednorodzinnego. Wszystkie segmenty utrzymane są w nowoczesnej stylistyce – drewniana elewacja i duże przeszklenia przywodzą na myśl architekturę skandynawską. Wnętrza wyróżnia wysoka funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz duże możliwości jej modyfikowania.

Deweloper wybrał z oferty Vetrex okna VP70. W związku z lokalizacją osiedla w strefie nadmorskiej (słone, wilgotne powietrze, silne wiatry), przy wyborze stolarki istota była kwestia odporności okien na działanie warunków atmosferycznych. Wybrane okna wyposażone zostały w odpowiednie wzmocnienia oraz okucia ze specjalną antykorozyjną powłoką RotoSil Nano co zapewni im wieloletnią funkcjonalność w wymagających nadmorskich warunkach.

Łącznie, Vetrex dostarczył stolarkę o powierzchni ponad 1500 m2. Zarówno okna elewacyjne jak i drzwi balkonowe wykonane zostały w kolorze białym i zyskującym coraz większą popularność – antracytowym szarym, korespondującym stylistycznie z pozostałymi elementami budynków. Vetrex zapewnił też usługi profesjonalnego montażu i zbrojenia okien (montaż klamek, zaślepek itp.).

Dostarczenie okien do realizacji osiedla ”Fourplex” był dla DS Investment pierwszą okazją do współpracy z firmą Vetrex. Deweloper wybrał Tczewską fabrykę okien ze względu na znakomitą proporcję jakości do ceny zaproponowanych produktów oraz kompleksowość oferty. Nie bez znaczenia okazało się również doświadczenie Vetrex w dostarczeniu stolarki do inwestycji o podwyższonym standardzie oraz realizacji zlokalizowanych w strefie nadmorskiej - wymagających zastosowania rozwiązań o podwyższonych wymaganiach.

Podzielamy przywiązanie Vetrex do najwyższej jakości. Nie uznajemy żadnych kompromisów w kwestii solidności wykonania naszych realizacji, dlatego zdecydowaliśmy się na partnerstwo tylko z tymi dostawcami, do których mamy pełne zaufanie. Vetrex przekonał nas do współpracy swoim know-how w zakresie profesjonalnego montażu, gwarantującego pełne wykorzystanie energooszczędnego potencjału okien” – wyjaśnia Andrzej Siek , Prezes, DS Investment. Osiedle „Fourplex” z oknami Vetrex – pierwsze domy zostały oddane do użytku już we wrześniu, kolejne – w przeciągu najbliższych tygodni. Vetrex dostarczy także stolarkę do kolejnej inwestycji DS Investment – osiedla „Twinpark”.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex