Aktualności

Baltic Wood – The Floor Fashion Show z udziałem niemieckiego projektanta!

21.12.2012

12 stycznia 2013 r. w Hanowerze i 14 stycznia 2013 r. w Monachium Baltic Wood weźmie udział w prestiżowych międzynarodowych targach DOMOTEX i BAU. Przedstawiciele firmy zapraszają na wyjątkowe The Floor Fashion Show.

W programie m.in. premiera najnowszej kolekcji podłóg litych Sélection du Sommelier, pokaz nowości z kolekcji trójwarstwowych podłóg drewnianych, a także wystawa Flooring Deluxe ze specjalnym Concept Room’em Baltic Wood autorstwa uznanego niemieckiego projektanta Marka Brauna!

Targi DOMOTEX od lat uważane są za najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży podłogowej. W 2013 roku organizatorzy spodziewają się ponad 1400 firm z 60 krajów i ponad 40 000 zwiedzających z aż 80 krajów. Tematem wiodącym zbliżających się targów będzie „Flooring Deluxe”. Uczestnicy będą mogli poznać najnowsze trendy panujące m.in. w świecie podłóg z najwyższej półki. Co więcej, wśród prezentowanych firm organizatorzy wyłonili te ponadprzeciętne, które swoje produkty zaprezentują w bezprecedensowym miejscu. Jedną z nich jest Baltic Wood.

- Z nieskrywaną dumą mogę ujawnić, że to właśnie Baltic Wood jako jedna z nielicznych firm została zaproszona przez organizatorów targów DOMOTEX 2013 do tzw. Concept Room’u – podkreśla Elżbieta Szydłowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu firmy Baltic Wood. - To specjalnie zaprojektowana przestrzeń, której pomysłodawcą jest ceniony niemiecki architekt – Stefan Diez. Szereg zainscenizowanych stoisk w innowacyjnej, nowoczesnej i nieszablonowej formie ukażą piękno podłóg drewnianych. Tym samym jako lider na rynku będziemy mieli okazję zaprezentować, czym dla nas jest segment Premium, i jak w doskonały sposób łączymy najwyższą jakość z wyszukanym wzornictwem.

Co więcej – projektantem Baltic Wood Concept Room jest Mark Braun – znany z nietuzinkowego podejścia do aranżacji wnętrz i ceniony za ponadprzeciętną kreatywność niemiecki artysta, który działa według przekonania, że „należy tworzyć rzeczy, które od razu są bliskie ludziom, pomimo tego, że jednocześnie są dla nich nowe, jeszcze nieoswojone". Jaką wizję ma na przedstawienie podłóg drewnianych – przekonamy się już 12 stycznia.

W Hanowerze Baltic Wood zaprezentuje swoją ofertę również na stanowisku D18 w hali nr 9. Tam też zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i dotknąć podłóg z kolekcji NOWOŚCI 2012-2013, a także z ekskluzywnej gamy Podłóg Artystycznie Postarzanych – Timeless Collection™. Swoją premierę będzie miała również najnowsza kolekcja podłóg wykonanych z litego drewna – Sélection du Sommelier. Ogromna porcja aktualnych trendów ze świata najwyższej klasy podłóg gwarantowana!

Dwa dni później rozpoczną się w Monachium targi BAU 2013. To kolejna bardzo ważna impreza poświęcona branży budowlanej. O jej sławie niech świadczy fakt, że już na rok przed wydarzeniem ogromna powierzchnia wystawiennicza została zarezerwowana do ostatniego metra kwadratowego. Organizatorzy spodziewają się ponad 2000 firm z 46 krajów (w tym 25 z Polski). Dwa lata temu targi odwiedziło blisko 240 tys. Jest duża szansa, że w 2013 r. ten wynik zostanie pobity!

Firma Baltic Wood na stanowisku 515 w hali nr BG ponownie zainspiruje ultramodnymi rozwiązaniami i niestandardowym podejściem do tematu podłóg drewnianych. Warto podkreślić, że oferta firmy idealnie wpasowuje się w tematykę tragów, która stawia szczególny akcent na budownictwo zrównoważone. Takie właśnie są podłogi Baltic Wood: przyjazne dla środowiska (certyfikat ISO 14001 i świadectwo M1), zapewniające użytkownikom komfort życia i pracy oraz szeroko rozumiane poczucie bezpieczeństwa przez długi czas (30 lat gwarancji).

The Floor Fashion Show czas zacząć. Do zobaczenia w Hanowerze i Monachium!

Źródło: Baltic Wood

Więcej

 

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood