Aktualności

Północny szyk podłogowego drewna

14.12.2012

Rustykalne, nowoczesne, naturalne czy klasyczne – charakter wnętrza zależy nie tylko od mebli, które w nim ustawimy, ale też od ścian, podłóg czy światła. Nowa kolekcja litych desek podłogowych firmy Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe daje nieskończony wachlarz możliwości w wykończeniu różnych typów wnętrz.

Deski dębowe to wciąż najbardziej popularne deski podłogowe w Polsce. Nic dziwnego – ponad stuletnie parkiety dębowe można do dziś podziwiać na Wawelu czy w Wersalu, a Pałac w Łańcucie może się pochwalić 400 letnim parkietem z tego drewna. Dąb to jedno z najtwardszych rodzajów drewna, jest stabilny wymiarowo a przede wszystkim długowieczny.

Nowa kolekcja Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe to prawie 50 rodzajów litych podłóg dębowych i jesionowych. Znajdziemy wśród nich deski o naturalniej barwie, idealnie wpisujące się w każdy typ wnętrza. Ciekawym pomysłem w kolekcji „Desek Północy” są bielone deski np. Dąb Alaska, Hudson czy Dąb Montana. Bielone i szarzone deski to od kilku lat jedne z najchętniej wybieranych podłóg, szczególnie do klasycznych i prostych wnętrz w stylu skandynawskim. W kolekcji znalazła się także szeroka gama brązów, beżów i rudości, a także desek o ciemnych, głębokich barwach.

Lite deski podłogowe z kolekcji Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonale zapewniają trwałość montażu dzięki systemowi pióro-wpust. Ich warstwa wierzchnia jest gładka lub dla wzmocnienia efektu naturalności, szczotkowana. Brzegi desek są fazowane, co nadaje deskom rustykalnego charakteru. Powierzchnia desek może być zabezpieczona lakierem lub woskiem twardym olejnym – oba te rozwiązania gwarantuje piękną i funkcjonalną podłogę na lata, którą w przyszłości będzie można nawet kilka razy poddać renowacji.

Szeroka gama  rozmiarów umożliwi skomponowanie dokładnie takiej podłogi, o jakiej marzyliśmy.    W tej kolekcji znajdziemy deski o grubości  15 i 20 mm, w kilku szerokościach od 120 – 180 mm, i długościach 500 – 2000 mm.  Taka gama rozmiarów daje duże możliwości tworzenia wnętrza odpowiadającego naszym potrzebom, zarówno wizualnym, jak i praktycznym.

Północny szyk podłogowego drewna – kolekcja „Deski Północy” daje szeroki wachlarz możliwości aranżacji wnętrz, z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Strona internetowa Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe pomoże nam nie tylko wybrać konkretny wzór, ale też podjąć decyzję o wykończeniu desek (wosk twardy olejny czy lakier) czy sposobie ich montażu.

Źródło: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Więcej

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp