Aktualności

Nowy numer biuletynu Rotomania!

11.12.2012

W grudniu 2012 r. ukazało się nowe, drugie już wydanie biuletynu Rotomania, kierowanego przez firmę Roto Frank Okucia Budowlane do obecnych i przyszłych uczestników programu dla producentów oraz sprzedawców okien. Najnowszy numer zawiera informacje o nowościach produktowych, aktualnych wydarzeniach w branży oraz o samym programie.

Pierwszy biuletyn wydany został we wrześniu 2012r. przy okazji podsumowania rocznej działalności Rotomanii – programuadresowanego do producentów i dealerów okien, którzy chcą wyróżnić się ze swoją oferta na tle konkurencji.

Celem programu jest poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności związanych z efektywną sprzedażą oraz profesjonalną ekspozycją wysokomarżowych produktów.

W najnowszym numerze Rotomanii nie mogło zabraknąć więc obszernego podsumowania pierwszego roku funkcjonowania programu oraz relacji z konferencji poświęconej temu zagadnieniu. Zainteresowani znajdą również informacje dotyczące wyników konkursu „Sprzedawca Roku 2011-2012” oraz ciekawy artykuł „Za co klient chce zapłacić więcej?”, o nowoczesnym podejściu do sprzedaży okien.

Na łamach Rotomanii także doniesienia z prasy, tym razem branżowego magazyny Świat Architektury, oraz prezentacja nowości produktowej – 10-stopniowego uchyłu idealnego do sypialni. Nowy numer biuletynu Rotomania!, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do lektury: http://ftt.roto-frank.com/pl/prasa/szczegoly/article/biuletyn-rotomanii-2-edycja/

Źródło: Roto

Więcej