Aktualności

Sanplast SA szkoli

11.12.2012

Nieustanny rozwój technologii powoduje konieczność ciągłego uzupełniania zdobytej już wiedzy.

Cykliczne szkolenia dedykowane instalatorom, architektom oraz swoim partnerom handlowym w zakresie poszerzenia ich wiedzy i umiejętności. Bezpłatne spotkania organizowane są w trybie dwudniowym (piątek, sobota) w siedzibie firmy w Wymysłowicach. W trakcie szkoleń wszyscy uczestnicy poza nabyciem wiedzy i praktycznych umiejętności, mają również okazję zwiedzić ekspozycję i zapoznać się z procesami technologicznymi zachodzącymi na liniach produkcyjnych.

Szkolenia skierowane do instalatorów odbywają się w formie warsztatów. Uczestnicy w prosty sposób mogą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu montażu i regulacji produktów marki Sanplast. Do partnerów handlowych i handlowców skierowane są szkolenia mające na celu przybliżenie produktów oraz nowości wprowadzanych do oferty sprzedażowej firmy Sanplast SA. Uczestnicy szkoleń poznają także tajniki najnowszych, profesjonalnych technik sprzedaży. Architektom natomiast dedykowane są szkolenia produktowe wsparte materiałami do projektowania i aranżacji łazienki (pliki 3D).

W obecnych czasach firmy coraz chętniej inwestują w dokształcanie swoich pracowników. „Kształcenie tych specjalistycznych grup jest jednym z priorytetowych elementów działalności naszej firmy. Profesjonalne doradztwo, sprzedaż oraz montaż naszych produktów wymaga nieustannego doskonalenia umiejętności współpracujących z nami specjalistów” – dodaje Marcin Wargoś – specjalista ds. szkoleń.

Źródło: Sanplast

Więcej

Firma powiązana:

Sanplast

Telefon 52 31 88 500
www.sanplast.pl
poczta@sanplast.pl

Sanplast