Aktualności

Deante sponsorem akcji Łazienka od Serca

07.12.2012

W środę 12 grudnia, w Łódzkim Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zostanie zaprezentowana łazienka wyremontowana dla małych pacjentów i ich rodzin w ramach akcji „Łazienka od Serca”. Inicjatywę wspiera firma Deante, w której produkty wyposażone zostało odnowione wnętrze.

Łazienka od Serca to akcja organizowana przez dystrybutora materiałów remontowo-budowlanych, firmę KIM, której celem jest ofiarowanie nowych, pięknych łazienek szpitalom dziecięcym, które tego potrzebują. Projekt zrodził się w 2011 roku przy okazji XIX. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jest realizowany w szpitalach dziecięcych znajdujących się pod opieką fundacji Jurka Owsiaka.

W trakcie remontu, szpitalne łazienki zyskują nowe, barwne i radosne oblicze, które poprawi nastrój najmłodszym pacjentom i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Zadbano także, by wnętrza były przyjazne małym użytkownikom i by dzieciaki mogły z nich swobodnie korzystać.

Pierwsza Łazienka od Serca powstała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W tym roku wyremontowana została łazienka na oddziale łódzkiego Centrum Zdrowia Matki Polki, w której wnętrzu zagościły m.in. produkty przekazane przez firmę Deante. Firma ufundowała nowoczesne baterie, z których korzystać będą mogli mali pacjenci. To nie pierwsza tego typu akcja, w którą zaangażował się producent wyposażenia kuchni i łazienek.

W ostatnim czasie firma Deante przekazała materiały do remontu łazienki na dziecięcym oddziale psychiatrycznym szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi. – Zawsze chętnie wspieramy podobne inicjatywy – mówi Anna Kowalska z Deante – Cieszymy się, że nasze produkty mogą sprawić, że czas spędzony przez dzieci w szpitalu będzie choć odrobinę bardziej komfortowy. Firma wspiera też darowiznami akcje społeczne oraz wspiera ekologiczną edukacją najmłodszych w ramach programu PROECO. Deante sponsorem akcji Łazienka od Serca oficjalna prezentacja Łazienki od Serca znajdującej się w Centrum Zdrowia Matki Polki odbędzie się w środę 12 grudnia 2012 r.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante