Aktualności

Drzwi drewniane wejściowe do wymarzonego domu

29.11.2012

Firma Nicewicz jest producentem wysokiej jakości drzwi zewnętrznych i wewnątrzlokalowych. 33 lata doświadczenia w prowadzeniu zakładu stolarskiego oraz postęp technologiczny, pozwolił wyeliminować wiele wad wynikających z anatomicznej budowy drewna i skutecznie spełnić wymagania klientów.

Drzwi mogą być wykonane w dwóch grubościach skrzydła 59 mm i 72 mm, szklone lub pełne, jako drzwi wejściowe z zewnątrz do budynku, lub z klatki schodowej do mieszkania, itp.

Wzory drzwi można wybrać z katalogu Nicewicz lub przedstawić własny projekt do realizacji. W komplecie ościeżnica grubości 10 cm lub na zamówienie może być regulowana na grubość ściany. Malowanie lazurami i farbami REMMERS®.

Wyposażenie standardowe drzwi z ościeżnicą: zamek wpuszczany 72/50, dodatkowy Z200 z trzema bolcami, trzy lub cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, 3 kołki antywłamaniowe od strony zawias, uszczelki w skrzydle i ościeżnicy na całym obwodzie, próg z uszczelką. Wszystkie wzory drzwi mogą być wykonane w profilu P. Drzwi drewniane wejściowe do wymarzonego domu!

Źródło: Nicewicz

Więcej

Firma powiązana:

Nicewicz Zakład Stolarski

Telefon 86 278 22 28
www.nicewicz.pl
biuro@nicewicz.pl

Nicewicz Zakład Stolarski