Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Farby, emalie, systemy dekoracyjne

Tikkurila Polska SA z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku po raz czwarty

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-05-27

Firma Tikkurila Polska SA po raz czwarty otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku”. W ostatniej edycji programu Tikkurila znalazła się w gronie laureatów w kategorii ogólnopolskiej, dodatkowo też została nagrodzona przez Kapitułę w kategorii branżowej. Uroczysta gala podsumowująca program odbyła się w Teatrze Capitol w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Pani Marta Broniewicz, Dyrektor ds. Marketingu.

Konkurs „Solidny Pracodawca Roku” to jeden z najbardziej prestiżowych projektów związanych z zarządzaniem personelem, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych pracodawców w Polsce. Laureatami są firmy, które wyróżniają się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie społecznej odpowiedzialności oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną. Tytuł Solidnego Pracodawcy jest także potwierdzeniem transparentności i rzetelności działań wyróżnionych firm.

Nagroda przyznawana jest w oparciu o ocenę wielu obszarów, tj. wizerunek pracodawcy, świadczenia socjalne, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego czy działania CSR. Analizuje się także przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasną ścieżkę kariery, terminowość wypłat i dynamikę zatrudnienia w ciągu ostatnich lat.

-W naszych codziennych działaniach nie zapominamy o tym, że fundamentem każdego przedsiębiorstwa są ludzie i że to przede wszystkim oni decydują o powodzeniu biznesu. Zależy nam na tym, aby dla naszych Pracowników firma była czymś więcej, niż tylko pracodawcą. Otwartość, dialog, wzajemny szacunek pomagają nam w budowaniu takiej kultury organizacyjnej, w której Pracownicy czują się dobrze, mają poczucie, że są częścią zespołu i tworzą coś więcej niż tylko produkty - mówi Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila Polska SA.

-Dbamy także o to, aby nasi Pracownicy mogli być dumni z Tikkurila w każdym innym aspekcie – jesteśmy dobrym, rzetelnym partnerem w biznesie, zaangażowanym w kwestie zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnym sąsiadem w społeczności lokalnej. To wszystko przekłada się na zaangażowanie Pracowników, co procentuje bardzo dobrymi wynikami biznesowymi i umacnianiem pozycji na rynku oraz przynosi nagrody takie jak ten, uzyskany już po raz czwarty, tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. Tę nagrodę traktujemy jako docenienie dotychczasowych starań nas wszystkich, ale także jako zobowiązanie do dalszej pracy – dodaje Remigiusz Skąpski.

Program Solidny Pracodawca Roku organizowany jest w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, Pracodawcy RP, Business Centre Club oraz Fundacją Wiedza bez Granic.

 źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny