Aktualności

„DIAMENT MIESIĘCZNIKA FORBES” dla Valcomp

28.11.2012

Diamenty Forbesa 2011 to lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość.

Zestawienie Diamenty Forbesa powstaje we współpracy z firmą Dun & Bradstreet. Dun & Bradstreet Polska zgromadziła dane o podmiotach, które złożyły w terminie raporty do KRS w 2009 roku.

Lista Diamentów Forbesa została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm.

Umożliwia także zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Na listę Diamentów trafiają firmy najszybciej zwiększające swoją wartość, obliczaną na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową.

Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia np. wrażliwości na zmiany sezonowe. 

„DIAMENT MIESIĘCZNIKA FORBES” dla Valcomp – lista firm laureatów Diamenty Forbesa 2011 została opublikowana w specjalnym raporcie kolportowanym wraz z lutowym wydaniem magazynu FORBES. Od 28 stycznia natomiast lista ta jest zamieszczona na stronie www.diamentyforbesa.pl

Źródło: Valcomp

Więcej

Firma powiązana:

Valcomp

Telefon 22 818 77 22
www.valcomp.com.pl
biuro@valcomp.com.pl

Valcomp