Aktualności

Polska okiem Art Metal

16.05.2019

Kłodzko i Duszniki Zdrój w obiektywie firmy Art Metal.

Kłodzko

Dzięki wycieczce w towarzystwie naszej firmy poznasz najlepsze zakątki miasta Kłodzk, które oświetlone zostało naszymi produktami. Miasto to stanowi idealny przykład bogactwa naszego asortymentu i zastosowana rozwiązań oświetleniowych w tym pięknym i różnorodnym architektonicznie mieście.

Najstarszą częścią Kłodzka jest zabytkowa Starówka, której początki sięgają X wieku. Na Starówce znajduje się wiele budowli zaliczanych do zabytków reprezentujących styl renesansowy i barokowy. Oprócz Starówki, nasze produkty zdobią także Rynek, okolice Ratusza na Rynku, przestrzeń Kościoła, Konwikt Jezuitów, zabytkowe kamienice oraz mury miejskie.

Jak widać na materiale wideo, nasze oświetlenie zastosowane w przestrzeni miasta Kłodzk to asortyment idealny do oświetlenia prestiżowych śródmiejskich lokalizacji, pasów komunikacyjnych oraz mostów.

Duszniki Zdrój

Za górami za lasami jest kraina oświetlona naszymi latarniami...

Duszniki Zdrój to kolejne miejsce na mapie Polski, które wykorzystało nasz asortyment w celu ukazania piękna swojego miasta. Średniowieczny układ rynku z barokowymi i renesansowymi zabudowaniami to kolejny przykład bogactwa naszej oferty i jej zastosowania w celu podkreślenia walorów architektonicznych przestrzeni miejskiej. Miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim postawiło na latarnie stylowe XIX wieczne, dzięki czemu miejsce w którym w roku 1669 zatrzymał się król Polski Jan Kazimierz, posiada oświetlenie w królewskim wydaniu.

Duszniki Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w serwisie internetowym w zakładce: Produkty.

źródło i zdjęcia: Art Metal

Polska okiem Art Metal

Firma powiązana:

Art Metal

Telefon 58 681 80 78
www.art-metal.pl
biuro@art-metal.pl

Art Metal
Zobacz produkty: