Aktualności

Selena na Future4Build

23.11.2012

Tegoroczna - II edycja międzynarodowej konferencji oraz towarzyszącej jej wystawy Future4Build odbyła się 8-9 listopada 2012r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. W tym ważnym wydarzeniu w sektorze zielonych inwestycji, nie mogło zabraknąć Firmy SELENA, która wspiera ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

Future4Build zgromadziło w tym roku blisko 100 prelegentów - ekspertów i praktyków branży oraz ponad 300 uczestników, w tym: architektów, deweloperów, generalnych wykonawców, instalatorów, przedstawicieli organizacji rządowych i samorządowych, izb handlowych i stowarzyszeń branżowych.

Projekt Future4Build stawia sobie za cel dotarcie do grupy ekspertów i liderów na rynku, do których należy Firma SELENA, koncentrując wszelkie merytoryczne oraz technologiczne rozwiązania podczas najbardziej elitarnego wydarzenia roku w branży budowlanej. Honorowy Patronat nad konferencją objęli: Minister Infrastruktury, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

"Future4Build Wydarzenie Roku na rzecz Zrównoważonego Budownictwa ma na celu stać się centralnym wydarzeniem dla z sektora budowlanego w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Aby było to możliwe chcielibyśmy stworzyć formułę, która łączy konferencję oraz targi w jedno jako kompleksowe wydarzenie dedykowane branży. Jeszcze raz chciałabym podkreślić, iż to liderzy na rynku tacy jak Firma SELENA są współautorami tego wydarzania i Future4Build to przede wszystkim suma ich zaangażowania” – mówi Svetlana Robinson, Dyrektor Konferencji. 

Firma SELENA zaprezentowała energooszczędne i ekologiczne technologie na stoisku DOMU ZEROENERGETYCZNEGO PLUS – GREEN POWER. Innowacyjność tego budynku pozwoli wyznaczyć trendy dla architektów oraz deweloperów i inwestorów. Technologie Firmy SELENA to najnowszej generacji produkty zolokrzemowe TYTAN® EO, ekologiczne farby wewnętrzne TYTAN® NEO, systemy zamocowań TYTAN® FIXING SYSTEMS, uszczelniacze, kleje i piany oraz nowoczesna TYTAN® Professional Zaprawa Murarska Cienkowarstwowa aż po hydroizolacje ABIZOL i papy MATIZOL, które zostaną wykorzystane do budowy pierwszego w Polsce budynku zeroenergetycznego. Dom ten, oprócz ciepłej konstrukcji, będzie wyróżniał się produkcją i magazynowaniem energii na pokrycie własnych potrzeb.

Wszystkich zainteresowanych tematyką budowy DOMU ZEROENERGETYCZNEGO PLUS – GREEN POWER zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.domzeroenergetyczny.waw.pl, gdzie zapoznać można się zarówno z technologiami jak i firmami biorącymi udział w budowie DOMU ZEROENERGETYCZNEGO PLUS - GREEN POWER. Budowa rusza 1 marca 2013 roku i będzie można dzień po dniu śledzić zarówno jej przebieg, jak i użyte rozwiązania.

Zapraszamy także na konferencję KIERUNEK: ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ (28.11.2012, hotel Marriott, Warszawa), w trakcie, której zostanie zaprezentowana idea DOMU ZEROENERGETYCZNEGO PLUS – GREEN POWER, której Firma SELENA jest Partnerem strategicznym. Na stoiskach zaprezentowane zostaną technologie wykorzystane przy budowie.

Źródło: Selena

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena