Aktualności

Logo Termo Organika na samochodzie rajdowym Tomasza Kuchara

25.04.2019

Termo Organika dołączyła do grona partnerów Tomasza Kuchara, jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Tomasz Kuchar od trzech sezonów triumfuje w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycross, zostawiając konkurencję w tyle - podobnie jak Termo Organika w branży budowlanej, która od lat jest liderem materiałów do izolacji i wyznacza standardy jakości na polskim rynku.

Już wkrótce będzie można zobaczyć pierwsze efekty współpracy Termo Organiki oraz trzykrotnego triumfatora w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycrossu – Tomasza Kuchara.

Termo Organika, największy producent styropianu i Kompletnego Systemu Ociepleń, będzie wspierać Tomasza Kuchara w rallycrossowych zmaganiach w rozpoczynającym się sezonie, ale współpraca będzie wybiegać również poza tor.

Tomasz Kuchar o współpracy z firmą Termo Organika

- Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam rywalizację, adrenalinę i nowe wyzwania. Współpraca z Termo Organiką zapowiada się intensywnie i to będzie dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie - mówi Tomasz Kuchar

- Mamy w planach kilka projektów, które właśnie dopracowujemy. Niektórzy mogą być zaskoczeni, jak wiele wspólnego ma wybór samochodu z wyborem ocieplenia. Mogę też zdradzić, że szykujemy konkurs, w którym do zgarnięcia będzie m.in. przejażdżka ze mną. Już dzisiaj zachęcam do obserwowania kanału Termo Organiki na facebooku, bo będzie się działo!

Co łączy styropian Termo Organiki z profesjonalizmem Tomasza Kuchara?

Wybór materiału do ocieplenia domu nie jest skomplikowany, ale trzeba mieć świadomość na co należy zwracać uwagę, podobnie jak przy wyborze samochodu. Budowanie świadomości jest bardzo istotne i zdaje się, że nikt nie wytłumaczy tego lepiej niż pasjonat samochodów, szybkiej i zarazem bezpiecznej jazdy oraz jeden z najlepszych kierowców rajdowych, który doskonale wie, że jakość ma największe znaczenie.

- Cenimy ludzi z pasją, takich jak Tomek Kuchar i jeśli tylko mamy okazję wesprzeć ciekawą inicjatywę, robimy to – mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki

- Ponadto, Tomek nigdy nie stosuje półśrodków. Interesują go wyłącznie najlepsze rozwiązania i najlepsza jakość, a to kolejna rzecz która nas łączy. Świadomość wyboru jest kluczowa, niezależnie od tego czy chodzi o wybór samochodu czy wybór ocieplenia domu.

źródło i zdjęcia: Termo Organika

Logo Termo Organika na samochodzie rajdowym Tomasza Kuchara

Firma powiązana:

Termo Organika

Telefon 12 427 07 40
www.termoorganika.pl
styropian@termoorganika.pl

Termo Organika
Zobacz produkty: