Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Styropian

Logo Termo Organika na samochodzie rajdowym Tomasza Kuchara

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-04-25

Termo Organika dołączyła do grona partnerów Tomasza Kuchara, jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Tomasz Kuchar od trzech sezonów triumfuje w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycross, zostawiając konkurencję w tyle - podobnie jak Termo Organika w branży budowlanej, która od lat jest liderem materiałów do izolacji i wyznacza standardy jakości na polskim rynku.

Już wkrótce będzie można zobaczyć pierwsze efekty współpracy Termo Organiki oraz trzykrotnego triumfatora w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycrossu – Tomasza Kuchara.

Termo Organika, największy producent styropianu i Kompletnego Systemu Ociepleń, będzie wspierać Tomasza Kuchara w rallycrossowych zmaganiach w rozpoczynającym się sezonie, ale współpraca będzie wybiegać również poza tor.

Tomasz Kuchar o współpracy z firmą Termo Organika

- Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam rywalizację, adrenalinę i nowe wyzwania. Współpraca z Termo Organiką zapowiada się intensywnie i to będzie dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie - mówi Tomasz Kuchar

- Mamy w planach kilka projektów, które właśnie dopracowujemy. Niektórzy mogą być zaskoczeni, jak wiele wspólnego ma wybór samochodu z wyborem ocieplenia. Mogę też zdradzić, że szykujemy konkurs, w którym do zgarnięcia będzie m.in. przejażdżka ze mną. Już dzisiaj zachęcam do obserwowania kanału Termo Organiki na facebooku, bo będzie się działo!

Co łączy styropian Termo Organiki z profesjonalizmem Tomasza Kuchara?

Wybór materiału do ocieplenia domu nie jest skomplikowany, ale trzeba mieć świadomość na co należy zwracać uwagę, podobnie jak przy wyborze samochodu. Budowanie świadomości jest bardzo istotne i zdaje się, że nikt nie wytłumaczy tego lepiej niż pasjonat samochodów, szybkiej i zarazem bezpiecznej jazdy oraz jeden z najlepszych kierowców rajdowych, który doskonale wie, że jakość ma największe znaczenie.

- Cenimy ludzi z pasją, takich jak Tomek Kuchar i jeśli tylko mamy okazję wesprzeć ciekawą inicjatywę, robimy to – mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki

- Ponadto, Tomek nigdy nie stosuje półśrodków. Interesują go wyłącznie najlepsze rozwiązania i najlepsza jakość, a to kolejna rzecz która nas łączy. Świadomość wyboru jest kluczowa, niezależnie od tego czy chodzi o wybór samochodu czy wybór ocieplenia domu.

źródło i zdjęcia: Termo Organika

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny