Aktualności

Biuro VELUX w Warszawie się rozrasta

11.04.2019

Warszawskie biuro należące do Grupy VELUX przedłużyło umowę najmu w kompleksie The Park Warsaw. Firma jednocześnie wynajęła dodatkowe ok. 550 mkw. powierzchni biurowej, powiększając swoją siedzibę do blisko 2 300 mkw. Eksperci z JLL po raz kolejny reprezentowali VELUX Polska w procesie negocjowania warunków umowy najmu.

- "Dynamiczny rozwój firmy głównie z uwagi na rozwój funkcji globalnych, które nasi pracownicy świadczą na rzecz Grupy, sprawił, że obecna powierzchnia okazała się dla nas niewystarczająca. Wysoki standard techniczny budynku, a także infrastruktura całego obiektu z licznymi udogodnieniami dla naszych pracowników sprawiają, że czujemy się tutaj komfortowo" - Krzysztof Bogdziewicz, dyrektor ds. zarządzania obiektami w Grupie VELUX.

Firma VELUX prowadzi swoją działalność w Polsce od 1990 roku i zatrudnia ponad 4 300 osób, większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach. Jest liderem w produkcji i transporcie okien dachowych i bardzo rozpoznawalną marką w swojej branży.

- "VELUX to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna marka w swojej branży. Taka firma powinna mieć siedzibę zarówno prestiżową jak i gwarantującą opcję dalszego rozwoju, z możliwością dostosowania do konkretnych potrzeb pracowników. The Park w pełni spełnia te wymagania stąd decyzja, aby to właśnie ten kampus biurowy, z terenami zielonymi i szeregiem udogodnień stał się długofalowym adresem biznesowym dla VELUX Polska. Cieszymy się z kontynuacji współpracy z firmą VELUX przy ustalaniu ich strategii najmu odpowiadającej dynamicznemu rozwojowi na polskim rynku" - Zuzanna Kowalczyk, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

The Park Warsaw to samowystarczalny kampus biurowy, zlokalizowany na warszawskich Włochach, w pobliżu lotniska i istotnych arterii komunikacyjnych, co zapewnia doskonałe połączenie z centrum oraz innymi częściami miasta. W ramach inwestycji docelowo powstanie 10 budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu 110 000 mkw. The Park Warsaw zapewnia wysoki standard specyfikacji technicznej budynków oraz elastyczne rozwiązania powierzchni biurowej typu open space, zgodnie z potrzebami międzynarodowych i polskich firm. Projekt otrzymał końcowy certyfikat BREEAM z oceną Excellent, przyznawany wiodącym budynkom zrównoważonego rozwoju.

źródło i zdjęcia: VELUX Polska Sp. z o.o.

Biuro VELUX w Warszawie się rozrasta
Zobacz produkty: