Aktualności

Nagrody Red Dot oraz iF dla Geberit AquaClean Sela

09.04.2019

Red Dot Award oraz iF Design Award to jedne z najbardziej renomowanych nagród świata designu. Na początku tego roku nasz produkt - toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela - zdobyła obie! Jest to już 23 nagroda iF dla Geberit, co stawia nas w pierwszej dziesiątce wśród 4 tysięcy firm, wymienionych w iF World Design Index.

Design Award 2019Nasze wysoce innowacyjne produkty powstają we współpracy ze światowej sławy projektantami i designerami, do których należą m. in.: Matteo Thun, Christoph Behling oraz szwajcarska grupa Tribecraft. To dzięki nim tak wiele z naszych rozwiązań zostało docenionych na międzynarodowych konkursach designu, zdobywając liczne nagrody. Nagrody te są przyznawane nie tylko za sam wygląd produktu, lecz także - jego funkcjonalność, trwałość oraz produkcję w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Tym bardziej jesteśmy dumni, że mamy ich tak wiele na swoim koncie. Są one ważnym wyrazem uznania dla tego, co robimy, a dla naszych klientów - dowodem najwyższej jakości produktów Geberit. Historia iF Product Design Award oraz Red Dot Award sięga połowy lat 50. ubiegłego wieku. Cieszymy się, że Geberit AquaClean Sela może być jej częścią!

iF Product Design Award Ustanowiona w 1953 w ramach wystawy przemysłowej podczas targów w Hanowerze, obecnie przyznawana jest zarówno projektantom, jak i producentom i należy do najbardziej uznanych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

źródło i zdjęcia: GEBERIT

Nagrody Red Dot oraz iF dla Geberit AquaClean Sela

Firma powiązana:

GEBERIT

Telefon 22 376 01 00
www.geberit.pl

GEBERIT
Zobacz produkty: