Aktualności

„Na tarasie” – zajmujący blog o nawierzchniach

19.11.2012

O nawierzchniach również można pisać z pasją. W blogu „Na tarasie” swoimi  opiniami dzielą się fachowcy, których praca zawodowa na co dzień związana jest z aranżacją naszego otoczenia, ze szczególnym uwzględnieniem nawierzchni. Ale także ci, zainteresowani szeroko rozumianym designem oraz projektowaniem krajobrazu.

Tutaj chcemy pisać o tym co podoba się nam najbardziej i dlaczego: o naszych pomysłach na aranżację ogrodów, o trendach i kierunkach w aranżacji posesji i przestrzeni publicznej – mówi Anna Becher senior marketing manager w firmie Libet.  – „Na tarasie” to miejsce, gdzie nieco swobodniej możemy mówić na temat naszych upodobań.

Zespół autorów bloga tworzą projektanci, dizajnerzy, produkt menadżerzy, programiści i budowlańcy. Dzięki temu blog charakteryzuje różnorodny „temperament” wpisów oraz wartościowe i niepowtarzalne treści. Rzeczowe i obiektywne informacje podawane są w przystępnej formie. Są przy tym bogato ilustrowane.

Każdy z nas ma spore praktyczne doświadczenie w tym temacie. Związaną zarówno z nawierzchnią brukową, jej cechami, układaniem – jak i aranżacją ogrodów, przestrzeni przydomowej i publicznej – mówi Piotr Kułagowski – koordynator rozwoju rynku w Libecie oraz jeden z autorów bloga „Na tarasie”

Chcemy się podzielić naszymi doświadczeniami, dlatego zapraszamy do lektury wszystkich, którzy są zainteresowani tematem nawierzchni i kreatywnego kształtowania swojego otoczenia. „Na tarasie” – zajmujący blog o nawierzchniach, więcej informacji: http://natarasie.com/index.html

Źródło: Libet

Więcej

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet