Aktualności

Produkty REJS wśród najlepszych rozwiązań kuchennych

09.04.2019

Miło nam poinformować, że Cargo Maxi z linii Maxima zostało laureatem pierwszej edycji konkursu "Kuchnia - Wybór Roku". Tym samym zostało zaliczone do grona najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do wnętrz kuchennych.

Kuchnia - Wybór Roku to debiutujący konkurs organizowany przez redakcję magazynu Świat Łazienek i Kuchni oraz portalu Mamkuchnie.pl. To pierwsza tego typu inicjatywa, w ramach której oceniane są wyłącznie produkty do wnętrz kuchennych takie jak: akcesoria meblowe i wyposażenie szafek, blaty, AGD, zlewozmywaki, baterie itp. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 2 kwietnia 2019 roku, podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej w warszawskim Hotelu Sheraton.

Nagroda

Wydarzenie to skupiło wielu producentów i dystrybutorów, a także ekspertów, architektów i designerów. Omawiano podczas niego najważniejsze akcepty funkcjonowania i rozwoju rynku łazienek i kuchni.

Cargo Maxi z linii Maxima

Proponowane przez markę REJS Cargo Maxi z Linii Maxima to funkcjonalne mechanizmy zaprojektowane z myślą o stworzeniu spiżarni w kuchennych wnętrzach. Przeznaczone do szafek wysokich - tak zwanych słupków, są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Pozwalają na pełen wysuw kilkupoziomowych koszy, a dzięki temu - łatwiejszy dostęp do wszystkich przechowywanych w szafce zapasów. Wytrzymałe prowadnice z miękkim dociągiem gwarantują komfort ruchu, dzięki czemu wysuwanie nawet maksymalnie obciążonego cargo (do 120 kg) nie stwarza najmniejszego problemu. Cargo dostępne jest w wersji Evo (kosze z wypinanym dnem z tworzywa sztucznego) i Silva (kosze z dnem z płyty w kolorze białym lub grafitowym).

W konkursie Kuchnia - Wybór Roku, Cargo Maxi REJS wygrało w kategorii: akcesoria meblowe/wyposażenie szafek.

źródło i zdjęcia: REJS Sp. z o.o.

Produkty REJS wśród najlepszych rozwiązań kuchennych

Firma powiązana:

REJS Sp. z o.o.

Telefon 54 280 56 51
www.rejs.eu

REJS Sp. z o.o.
Zobacz produkty: