Aktualności

Nagrzewnica MASTER BV 500CR zdobywcą Złotego Medalu na Targach Budma 2019

22.03.2019

Nagrzewnica MASTER BV 500CR została laureatem tegorocznego konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach BUDMA 2019. Jest to najbardziej znane i prestiżowe wyróżnienie na rynku polskim, przyznawane najlepszym produktom, które spełniają surowe kryteria oceny pod względem jakościowym i technologicznym.

Nagrzewnica MASTER BV 500CR o mocy grzewczej 150 kW jest zdecydowanie najbardziej innowacyjną i zaawansowaną technologicznie nagrzewnicą olejową z odprowadzaniem spalin na światowym rynku. Wydajny wentylator promieniowy oraz wysoki spręż 770 Pa umożliwia transportowanie ciepłego powietrza przewodami giętkimi na odległość do 50m. Wysoką funkcjonalność zapewniają duże, pompowane koła, wygodne uchwyty oraz liczne akcesoria np. termostat elektroniczny. Nagrzewnica posiada wbudowany zbiornik paliwa (150 l) lub może być podłączona do zbiornika zewnętrznego. Zaawansowane czujniki ciśnienia powietrza i temperatury pozwalają na automatyczne dostosowywanie przepływu powietrza do ustalonych wartości. Urządzenie posiada uchwyty do transportu wózkiem widłowym lub dźwigiem. Jest proste w instalacji, wydajne, a nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na łatwą i szybką konserwację.

Duża wydajność urządzenia i niskie spalanie paliwa gwarantują efektywną pracę w najbardziej wymagających warunkach. MASTER BV 500CR doskonale sprawdzi się w ogrzewaniu np. powierzchni półotwartych, miejsc trudnodostępnych i na wyższych kondygnacjach, a także dużych pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych. Wielofunkcyjność urządzenia, duża mobilność oraz liczne akcesoria dodatkowe sprawiają, że znajduje zastosowanie w bardzo różnorodnych branżach. Użytkownicy doceniają nie tylko niezawodność i efektywność nagrzewnicy MASTER BV 500, ale również możliwość swobodnego dostosowania jej do indywidualnych potrzeb.

Zalety użytkowe nagrzewnicy MASTER BV 500CR 150 kW

  • Wydajny i cichy wentylator promieniowy
  • Wylot powietrza 1- lub 2-drożny
  • Wysoki spręż powietrza 770 Pa pozwala na transport ciepłego powietrza przewodami giętkimi na odległość do 50 m
  • Duże, pompowane koła, uchwyty do dźwigu oraz wózka widłowego ułatwiają transport
  • Elektroniczny panel sterujący - IP 67
  • Możliwość recyrkulacji powietrza - łatwa instalacja
  • Możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego - mechanicznego lub elektronicznego

źródło i zdjęcia: Dantherm Sp. z o.o.

Nagrzewnica MASTER BV 500CR zdobywcą Złotego Medalu na Targach Budma 2019

Firma powiązana:

Dantherm Sp. z o.o.

Telefon +48 61 654 40 31
www.masterheaters.pl
office@mcs-ce.pl

Dantherm Sp. z o.o.
Zobacz produkty: