Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Armatura kuchenna i łazienkowa

Oras Electra w łazienkach restauracji McDonald’s

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-03-22

Firma Oras nawiązała współpracę z firmą McDonald’s, czego rezultatem jest obecność innowacyjnych baterii umywalkowych Oras Electra w restauracyjnych łazienkach. Takie rozwiązanie zwiększa nie tylko poziom higieny publicznych pomieszczeń sanitarnych, ale zapewnia również większą estetykę strefy umywalkowej i znacząco wpływa na oszczędność prądu i wody.

Łazienki restauracji McDonald’s przeszły ostatnio odświeżenie. Szczególną zmianę aranżacji zauważyć można w strefie umywalkowej, w której od teraz przeważa i pozytywnie nastraja kolor żółty. Zwiększono także funkcjonalność pomieszczeń sanitarnych. Umywalki usytuowane na różnych wysokościach to ukłon w stronę osób o niewielkim wzroście. Takie rozwiązanie sprawia także, że nawet dzieci mogą swobodnie, bez pomocy opiekunów, umyć ręce po skończonej toalecie.

Na funkcjonalność nowych łazienek wpływ ma również zastosowana w nich innowacyjna armatura sanitarna. Zamontowane przy umywalkach baterie to elektroniczne i bezdotykowe, zaawansowane technologiczne Oras Electra. Ich mechanizm ukryty jest w ścianie, a dla oka widoczna jest jedynie minimalistyczna wylewka. Bateria wyposażona jest w niezwykle czułe sensory ruchu, które precyzyjnie wykrywają znajdujący się w ich pobliży obiekt i natychmiast uruchamiają przepływ wody.

Bateria Oras Electra w łazince restauracji McDonald’s

- "Baterie elektroniczne to coraz częstszy wybór nie tylko osób prywatnych, ale także inwestorów i firm. Odczuwalnie zwiększają one komfort obsługi urządzeń i, co więcej, sprawiają także, że przez brak kontaktu z wodą, pozostają one nieskazitelnie czyste na dłużej. Łazienki wyglądają estetycznie, a poziom higieny pozostaje na wysokim poziomie przez długi czas. Inną, dużą zaletą stosowania takiego rozwiązania jest jego wpływ na oszczędność wody i prądu. Dzięki korzystaniu z baterii elektronicznych, bezdotykowych możemy zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, w porównaniu z modelami, które uruchamia się manualnie" - mówi Joanna Gręda, kierownik marketingu w firmie Oras.

Współpraca marki Oras z restauracjami McDonald’s świadczy o zaangażowaniu sieci restauracji w sprawy proekologiczne i środowiskowe, a także o poczuciu estetyki i chęci zaproponowania swoim klientom korzystania z urządzeń funkcjonalnych i designerskich zarazem.

źródło i zdjęcia: Oras Olesno

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny