Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Kotły na paliwo stałe

Grupa SBS nominowana w kategorii Firma Przyjazna Instalatorom

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-03-22

Szkolenia produktowe, coroczne atrakcje w Klubie Instalatora, elastyczny program lojalnościowy Integris+ to jedne z ważniejszych działań jakie podejmujemy na co dzień, żeby być firmą przyjazną instalatorom. 13 marca ruszyło głosowanie w plebiscycie Polecane Przez Polskich instalatorów. Grupa SBS rusza po laur zwycięstwa w tej kategorii. Liczymy na Wasze głosy!

Głosować można pod adresem: http://plebiscyt.osfis.pl/glosowanie

Regularne spotkanie

Spotkania z instalatorami są dla nas bardzo ważne, dlatego dbamy by atmosfera podczas nich była niepowtarzalna. Każdego roku gościmy Państwa w ramach Klubu Instalatora. Jest to przestrzeń, którą kreujemy podczas Targów Grupy SBS w Strykowie pod Łodzią i Targów Instalacje w Poznaniu. Każda kolejna edycja Klubu Instalatora to gwarancja dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród. Już teraz zapraszamy na Targi Grupy SBS w Strykowie, które odbędą się w dniach 25–26 kwietnia 2019! Każdemu Klubowi Instalatora towarzyszy Akcja Autokarowa, która ma na celu usprawnić dotarcie sympatyzujących z naszą marką instalatorów ze wszystkich zakątków Polski. Już teraz zachęcamy do zgłaszania się do akcji. Pełna lista hurtowni, z którymi możecie przyjechać do Strykowa.

Elastyczny INTEGRIS+

Ponad dziewięć lat temu przyjęliśmy wyzwanie, aby stworzyć elastyczny program, który będzie dopasowany do potrzeb instalatora. W każdej z minionych ośmiu edycji staraliśmy się dodawać nowe nagrody, które przydadzą się w pracy klientom Hurtowni Grupy SBS.

Kompleksowe marki domowe Grupy SBS

KELLER - marka dla profesjonalistów, NANOPANEL - mistrz dobrych cen, DELFIN - systemy sanitarne dla twojej kuchni i łazienki. To trzy marki domowe Grupy SBS. Tworząc je kierujemy się stworzeniem kompleksowej oferty, wysokiej jakości produktów. Dbamy także, by instalatorzy posiadali jak największą wiedzę o naszych produktach. Informujemy o nich na bieżąco w naszych newsletterach, kwartalniku "Magazyn Grupy SBS", jak również organizując szkolenia produktowe w naszych Hurtowniach Partnerskich na terenie całego kraju.

Ciągle inwestujemy w jeszcze lepszą jakość obsługi

Jako Grupa SBS organizujemy corocznie szkolenia z cyklu "Akademia Efektywnej Sprzedaży". Są one skierowane do handlowców z naszych Hurtowni Partnerskich. W każdym roku szkolimy ponad dwustu pracowników z całej Polski. Szkolenia mają między innymi na celu podniesienie jakości obsługi klienta i zwiększenie wydajności pracy. Chcemy ułatwić też instalatorowi pozyskanie produktów - służyć temu będzie platforma B2B Grupy SBS, która niebawem ujrzy światło dzienne. Chcemy aby instalator mógł zaoszczędzić czas i w sposób wygodny z dowolnego miejsca mógł dokonywać zamówień przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto instalator będzie mógł szybko stworzyć z poziomu aplikacji ofertę dla swojego klienta, dzięki czemu Platforma B2B może stać się jednym z głównych narzędzi pracy specjalisty z jego klientami.

Działamy dla rynku i instalatorów

Firma Przyjazna Instalatorom i rynkowi - tak chcemy być postrzegani, nad tym pracujemy. Dlatego współpracujemy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Firm Instalacyjnych i Serwisowych, aby kształtować i reagować na potrzeby instalatorów. Grupa SBS to także jeden z założycieli Stowarzyszenia ZHI, które ma za zadanie wspierać rozwój branży i profesjonalizacji handlu oraz pracy instalatorów. Popieramy i angażujemy się w działanie branżowych organizacji i mediów - dzięki temu działamy na rzecz lepszej, wspólnej przyszłości.

źródło i zdjęcia: Grupa SBS Sp. z o.o.

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny