Aktualności

Ekskluzywny Salon podłóg drewnianych w Krakowie

13.11.2012

Wybór i zakup drewnianej podłogi to decyzja na wiele lat. I nawet jeśli wiemy, że chcemy np. dąb, to wybór wzoru i koloru może się okazać trudniejszy, niż na początku sądziliśmy.  Pomocny może okazać się nie tylko architekt, ale też kompetentny doradca zaufanego salonu podłóg drewnianych.

Największym krakowskim salonem oferującym podłogi drewniane jest Salon Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe przy ul. Zakopiańskiej. Tu, na kilkuset metrach kwadratowych, możemy zobaczyć, a nawet dotknąć,  właściwie każdej podłogi, schodów drewnianych, tarasów i elewacji, jakie nam się marzą. 

W salonie zgromadzono kilkaset wzorów i kolorów podłóg drewnianych – od klasycznych, dębowych, tak bardzo cenionych przez Polaków, po szeroki wachlarz podłóg  jesionowych, akacjowych, orzechowych, brzozowych, oraz egzotycznych, litych i wielowarstwowych. W Salonie na Zakopiańskiej znajdziemy także szeroki wybór niezwykle popularnych podłóg bambusowych.

Kolorystyka desek uzależniona jest tylko od wyobraźni klientów – mówi Konrad Grodziński, współwłaściciel Salonu Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe w Krakowie – Wybór kolorów jest nieograniczony. Począwszy od różnych odcieni bieli, tak popularnych w tym sezonie, przez deski szarzone, przyciemniane, postarzane, po oryginalne podłogi będące połączeniem wielu kolorów. Jeśli zaś klient nie znajdzie w naszej ofercie podłogi, o jakiej marzył, wykonamy ja na zamówienie – dodaje.

Na szczęście klient nie zostaje sam na sam z wyborem, który ze względu na wielkość oferty, może okazać się trudny. Do dyspozycji odwiedzających salon pozostają specjaliści, którzy na drewnie znają się jak nikt inny. I, co najważniejsze, doradcy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe,  tak samo starannie „zaopiekują się” klientem indywidualnym, który potrzebuje podłogi do swojego M3 w bloku, czy do domku, jak i wielką firmę, zamawiającą kilkaset metrów kwadratowych podłogi.

Dzięki takiemu podejściu w salonie panuje atmosfera, w której przy kawie można dokonać najlepszego dla klienta wyboru. – Podobne wsparcie uzyskają u nas także architekci i projektanci wnętrz. A jeśli już wspólnie podejmiemy decyzję, które deski najlepiej pasują do wnętrza i …klienta, ekipa Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe zamontuje ją i zadba o jej serwis – mówi Konrad Grodziński, współwłaściciel ekskluzywnego salonu podłóg drewnianych w Krakowie.

Źródło: Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe

Więcej

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp