Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

WIŚNIOWSKI partnerem gali MocARTy RMF Classic 2018

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-03-14

4 marca w restauracji Concept, VitkAc w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród MocARTy RMF Classic 2018. Była to IX edycja wydarzenia, podczas którego wyłoniono zwycięzców w kategoriach: Człowiek Roku 2018, Wydarzenie Roku 2018, Muzyka Filmowa Roku 2018 oraz Rzecz z Klasą Roku 2018. Ponadto przyznana została nagroda specjalna w kategorii Bo wARTo! za najlepsze wykonanie piosenki filmowej. Mecenasem tej nagrody została firma WIŚNIOWSKI.

W tym roku nagroda specjalna "Bo wARTo!" trafiła w ręce znakomitej aktorki filmowej i teatralnej Joanny Kulig za wykonanie piosenki "Dwa serduszka, cztery oczy" w nominowanym do Oscara filmie "Zimna Wojna", Pawła Pawlikowskiego. Mecenasem nagrody oraz partnerem głównym gali MocARTów RMF Classic 2018 była firma WIŚNIOWSKI.

Zwyciężczyni zdobyła roczną opiekę medialną radia RMF Classic oraz 10 tysięcy euro. Nagrodę z ramienia firmy WIŚNIOWSKI wręczyła Elżbieta Solewska, Menedżer Komunikacji Marketingowej i PR. Nominowani w konkursie "Bo wARTo!" muszą na przestrzeni kilku ostatnich lat pracy zawodowej wyróżnić się wyjątkowymi osiągnięciami w swojej dziedzinie. Niewątpliwie zwyciężczyni posiada mnóstwo tego typu sukcesów w swojej karierze.

Joanna Kulig to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek teatralnych i filmowych młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczynała jako piosenkarka. W 1998 roku wzięła udział w programie rozrywkowym "Szansa na sukces", który wygrała. Na dużym ekranie pierwszy raz pojawiła się w debiutanckim filmie Grzegorza Packa "Środa czwartek rano". Za tę rolę otrzymała nagrodę Prezydenta Gdyni za debiut aktorski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz nagrodę za główną rolę kobiecą na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Aktorka zachwyciła swoim talentem również międzynarodową krytykę podczas premiery filmu pt: "Zimna Wojna" w Cannes, który zdobył aż trzy nominacje do Oscara.

Nagroda specjalna dla Joanny Kulig

Aktorka niestety nie mogła osobiście odebrać wyróżnienia, ale przesłała gościom film video z podziękowaniami. Warto także wspomnieć o wyjątkowej Nagrodzie Specjalnej, jaką otrzymała Katarzyna Wodecka-Stubbs - córka Zbigniewa Wodeckiego za "Wodecki Twist Festiwal". Jest to wydarzenie poświęcone pamięci zmarłego przed rokiem artysty. Te chwile były wyjątkowo wzruszające i pełne ciepłych słów.

W części artystycznej MocARTów wystąpiła brytyjska wokalistka i gitarzystka Katie Melua, która zaśpiewała aranże filmowych przebojów ze swojej najnowszej płyty "Ultimate Collection". Całe wydarzenie było niezwykle uroczyste.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny