Aktualności

KK-POL zaprasza na targi ISH

12.03.2019

W dniach 11-15 marca 2019 odbywają się we Frankfurcie targi ISH. To największa międzynarodowa impreza dotycząca instalacji wodnych i sanitarnych, klimatyzacji i ogrzewania. Około 200 tysięcy odwiedzających i ponad 2500 wystawców. Także firma KK-POL przygotowała swoją ekspozycję.

Obecność firmy KK-POL to rezultat wieloletniej pracy, intensywnego rozwoju i umacniania naszej pozycji na rynku krajowym i europejskim. W tym roku mija bowiem 25 lat od powstania rodzinnej firmy KK-POL, która mimo wielu lat działalności i rosnącej skali produkcji stawia na ludzi, którzy przyczyniają się do jej rozwoju. Zapraszamy zatem na nasze stoisko.

Zaproszenie na targi ISH

Postaraliśmy się przedstawić przekrój naszego asortymentu, w tym nowości, które wchodzą do naszej oferty. Zobaczyć więc można wybrane wzory płytek przycisków w tym  eleganckie płytki z hartowanego szkła. Najnowsze modele to kwadratowe płytki do uniwersalnego stelaża WC, który wszedł do produkcji w tym roku - model UNI to najwęższa rama w naszej ofercie, będąca dopełnieniem całej gamy stelaży podtynkowych, także tych przeznaczonych do umywalek czy mocowania uchwytów dla niepełnosprawnych. Przedstawiamy też ofertę zaworów napełniających i spustowych, które stale udoskonalamy, i w których produkcji jesteśmy liderem.

Dopełnieniem naszych produktów staje się właśnie ceramika łazienkowa - miski, pisuary i umywalki. Wyselekcjonowane wzory dobieraliśmy pod kątem i estetycznym, i czysto funkcjonalnym gwarantującym dobrą współpracę z pozostałymi elementami zestawów podtynkowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach!

hala 5.1 stoisko nr B42

źródło i zdjęcia: KK-POL

KK-POL zaprasza na targi ISH

Firma powiązana:

KK-POL

Telefon 22 774 88 48, 22 774 85 45
www.kkpol.com
biuro@kkpol.com, handel@kkpol.com

KK-POL
Zobacz produkty: