Aktualności

Warto być EKO z Mastercook

25.09.2009

Pozytywna moda na ekologię wkracza również do naszych domów. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co je, w co się ubiera i czego używa. Ekologia się opłaca - wybierając produkty AGD, przyjazne dla środowiska, oszczędzamy naszą planetę, ale również własne zdrowie i zasobność portfela.

Technologia wykorzystana przez markę Mastercook do produkcji pralki PTDE-136 Dose pozwala na znacznie mniejsze zużycie środków piorących i redukcję emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Jest to bowiem jedyny na rynku model, posiadający całkowicie automatyczny system dozowania detergentu E-Dose, który samodzielnie dobiera odpowiednią ilość środków piorących w płynie.

Dozuje tylko taką ilość, jakiej wymaga stopień twardości wody, waga pranej bielizny oraz stopień jej zabrudzenia. E-Dose pozwala na oszczędność nawet do 50 % środków piorących i do 12 litrów wody.

Dzięki wykorzystaniu doskonałych właściwości pary, ubrania wyjęte z suszarki SKFD-831, nie wymagają  prasowania. Tym samym zaoszczędzasz nie tylko energię elektryczną, ale również swój cenny czas. Dodatkowo para odkaża i działa antybakteryjnie.

Ten energooszczędny model suszarki Mastercook posiada oświetlony wewnątrz bęben ze stali nierdzewnej, który na raz pomieści rekordową ilość ubrań, bo aż 8 kilogramów. Oferuje osiem trybów suszenia, wśród nich opcję dostosowaną do tkanin delikatnych, sportowych, ale również taką, która umożliwia pozbycie się przykrego zapachu, bez konieczności prania.

Warto pamiętać, że nawet niewielkie oszczędności poczynione w każdym domu, przekładają się na znaczne oszczędności w skali globalnej. Ekologiczne urządzania AGD marki Mastercook, posiadające najwyższą klasę efektywności energetycznej, są gwarancją dużego komfortu pracy, najefektywniejszego zużycia energii i jednocześnie najniższych rachunków w miesięcznym budżecie.

Informacja o produktach na stronie www.mastercook.pl.

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook