Aktualności

Trwałe rozwiązania systemowe Wilo w zakresie gromadzenia ścieków

21.02.2019

Wilo oferuje wszystkie produkty od jednego producenta: począwszy od drenażu z domów, poprzez przepompownie ścieków, pośrednie i zbiorcze stacje pomp aż po systemy odwadniania ciśnieniowego.

Rozwiązania systemowe do obiektów o wysokich wymaganiach w zakresie warunków ramowych

Wszędzie tam, gdzie nie ma kanalizacji i jej budowa nie jest możliwa lub opłacalna, zalecane jest stosowanie odwadniania ciśnieniowego przy użyciu rurociągów o małych średnicach. Nowe studzienki pompowe Wilo-Port 600 i Wilo-Port 800 są opracowane do takich właśnie zastosowań. Korpus studzienki z wytrzymałego, niekorodującego polietylenu są zabezpieczone przed wyporem aż do górnej krawędzi terenu. Ponadto cechują się długą żywotnością i bezpieczeństwem eksploatacji.

Kompetencja w zakresie pompowania z systemem separacji materiałów stałych

Osuszanie kompleksów zabudowań przemysłowych i handlowych wymaga niezawodnego rozwiązania, atrakcyjnego finansowo. Wilo-EMUport, pompownia z systemem separacji części stałych to prawdziwa innowacja w zakresie systemu odprowadzania ścieków. Pracuje wyjątkowo efektywnie, generując niewielkie koszty eksploatacyjne oraz jest łatwa w konserwacji. Ponieważ system hydrauliczny pompy opuszcza ścieki wstępnie oczyszczone, możliwe jest zapobieganie zatorom i zwiększenie niezawodności działania.

Zapoznaj się z ofertą urządzeń Wilo na stronie producenta.

źródło i zdjęcia: Wilo Polska

Trwałe rozwiązania systemowe Wilo w zakresie gromadzenia ścieków

Firma powiązana:

Wilo Polska

Telefon 22 702 61 61, 801 369 456
www.wilo.pl, www.doborpompy.pl
wilo@wilo.pl

Wilo Polska
Zobacz produkty: